ESENYURT KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ, CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA ESENYURT İSTANBUL SU KAÇAKLARI BULMA - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 562 7373
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 537 7373
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(533) 353 09 09

ESENYURT SU KAÇAĞI TESPİTİ ESENYURT KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ 30 Kasım 2016

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde su kaçağı sorunu tesisat fark etmeden sıklıkla yaşanan sorunlar arasında yer almaktadır. Yeni binalarda da eski binalarda da yaşanabilecek bir problem olan su kaçağı sorunu için firma seçimi son derece önemlidir. yeni binalarda su miktarının basınçlı gelmesi eski binalarda bakımsız ve eski boru sistemleri bu soruna neden olurken bu problemin giderilmesinde ise kullanılacak yöntem son derece önem kazanmaktadır. Star tesisat olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz sunduğumuz hizmetimizde profesyonel ekibimiz ve son model cihazlarımız ile kırmadan su kaçağı tespiti konusunda yardımcı olmaktayız.

Su Kaçağı Sorunlarınıza Son Model Cihazlarla Çözüm Buluyoruz

Esenyurt su kaçağı tespiti için bizlere telefon numaramızdan kolaylıkla ulaşma şansınız bulunmaktadır. Akustik ses dalgası cihazımız ile duvarları dinleyerek kırma işlemini yapmadan sorunun ana kaynağına ve sızıntı olan tüm noktalara kolaylıkla ulaşma şansı bulmaktayız. Böylelikle sizlere ekstra masraf çıkarmadan ve hızlı bir şekilde sorunu çözmekteyiz. Tüm bunlar için size sunduğumuz hizmeti karşılığında uygun fiyat politikamız ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız.

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

İstanbul da ki tüm ilçelerde hizmet vererek bu konuda kapsamında sizlerin sorunlarına yardımcı olmaktayız. Star Tesisat şirketi olarak sizlerin bina ve de evlerinde oluşan su Kaçaklarının tespitinde hizmet vermekteyiz. Su Kaçakları binalarda gerek iç sebepler gerekse de dış sebepler olmak üzere bir çok şekilde görülmektedir. Özellik ile de binadaki su tesisatının yaşlanması nedeni ile su borularında çatlaklar oluşur. Bu çatlaklardan da sular sızar ve o borudan su kaçağının oluşmasına sebep verir.

Su Kaçaklarının Tespiti Neden Önemlidir

Yapılan tespitler sayesinde sizlerin çatlak borularından sızmış olan sudan kaynaklı tesisat sorunu anında çözülebilir. Ayrıca bu konu kapsamında borulardan normalin altında su geçeceğinden dolayı su faturanız yüksek gelecektir. Biz Esenyurt Su Kaçağı Tespiti sayesinde sizleri maddi konuda rahatlatmaktayız.

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Yapmak

Tesisatlar, evlerde ya da iş yerlerinde genel olarak suyun her bölüme iletilmesini sağlayan yapılardır. Bu tesisatlar çeşitli şekillerde yapılmakta olup kaliteleri de farklı farklı olur. Tesisatın kalitesi ve kişilerin kullanım hataları yüzünden bazı durumlarda tesisat problemleri meydana gelebilmektedir. Bu problemler hem tıkanmalar, hem de su kaçakları şeklinde olur.

Su Kaçağı Tamiratı

Firmamız sizlere su kaçakları konusunda profesyonel hizmetler sunar. Bu hizmetler profesyonel olarak robotik cihazlar ile sunulduğu için evlerinizde herhangi bir kırılma, dökülme gibi bir hasar oluşmaz. Bu yüzden tesisat problemleri konusunda firmamızdan hizmet aldığınızda hiçbir şekilde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan tüm problemlerinizi ortadan kaldırmış olursunuz.

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi Arayın!

Evlerinizde beliren ve sizi büyük sıkıntıya sokan su kaçaklarını dakikalar içinde bulabiliyoruz. Saatlerce uğraşarak karoların ve sıvanın içine saklanmış olan su kaçaklarını eski yöntemlerle bulmanız çok zor olacaktır. Oysa ki elimizde bulunan akustik dinlemeli su dedektörleri sayesinde evinizde oluşan su sızıntılarını elimizle koyduğumuz gibi bulabiliyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Kırma Dökme İşlemi Var mı?

Hayır. Her şeyden önce belirtelim ki su kaçağı tespit etme işlemlerimiz sırasında karolarınızı ve seramiklerinizi kırarak su kaçağı aramıyoruz. Elimizde bulunan akustik dinleme cihazları sayesinde suyun çıkardığı rezonans elimizde bulunan dedektörlerde beliriyor ve böylelikle de suyun sızdığı ana noktayı kolayca tespit edebiliyoruz. Böylelikle  sadece maksimum 1 ya da iki karo – fayans kırarak, çatlamış pimaşlarınızı değiştirebiliyoruz.

Esenyurt Su kaçağı tespiti Aşamasında Kullanmanızın Esas Olduğu Cihazlar

Su kaçağı veya su sızıntısı tespiti sektöre sunulan teknolojik imkanlar sebebiyle artık kolayca yapılabilmektedir. Eski usul ile su kaçağı veya sızıntısı tespiti yapmak günler sürebilirdi. Fakat firmamız su kaçağı tespitini birkaç saat içerisinde yapabilecek donanıma sahiptir. Akustik dinleme cihazları ile temiz su tesisatında bulunan sızıntı ve kaçak durumları kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Fakat kirli bu tesisatında bulunan sızıntı ve kaçak tespitlerinde kameralı robotlar kullanılmaktadır.

Kameralı Cihazlar İle Su Kaçağı Ve Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır?

Ekibimiz, tüm borulara kamera ile girerek sızıntı veya kaçak olan bölgeleri tespit edebilmek üzere uğraş verir. Su kaçağı ister temiz su giderlerinde ister kirli su giderlerinde olsun firmamız su kaçağını veya sızıntısını bulabilecek donanıma sahiptir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Arayın