Zeytinburnu Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Zeytinburnu Kanal Açma 27 Eylül 2015

Zeytinburnu Kanal Açma

Zeytinburnu kanal açma çalışmalarında kullanılan tesisat teknolojileri ile garantili ve kaliteli tıkanıklık açma hizmetleri verilmektedir. Kanal açma çalışmaları da dâhil olmak üzere su kaçağı bulma, tuvalet açma ve klozet açma gibi tesisat işlemlerinin tümünde cihaz ve makine kullanımı yapılması gerekir. Özellikle de kanal açma işlemlerinde cihaz kullanımı çok önemli bir noktada durmaktadır. Çünkü kanal tıkanıklığı oldukça pis ve kötü durumlara neden olacaktır. Kanal birçok dairenin gider borularından gelen pisliklerin toplandığı alanları oluşturmaktadır. Bundan dolayı da pislik birikintisi ve koku ağırlığı çok fazla olacaktır. Bu yüzden de hemen önlem alınması gerektiği gibi tıkanıklık açma işlemlerinde kaliteli çalışma da gösterilmesi gerekir. Kaliteli şekillerde kanal açmanın tek yolu ise orijinal kameralı cihazlar ve güçlü tıkanıklık açma robotlarına bağlıdır. Bu sistemler dışında tıkanıklık açma hizmetlerinin hepsi eksik olacak ve kanalın yaydığı olumsuz durumlar devam edecektir. Kanal tıkanıklığında öncelikle gelen pis kokunun ardından sinek ve bakteri üremesi, kanalizasyonun taşması ve pisliklerin geri tepmesi gibi durumlar olacaktır.  Kaliteli şekilde çalışma gösterilmediğinde bu durumlar belli dönemlerde tekrar edecektir. Hatta daha ileriye gidecek olan tıkanıklık durumu önlem alınmadığında bir süre sonra birinci kat evlerin ve bodurum katların tuvalet giderlerinden pislik taşması halini alacaktır.

  • Kanal açma çalışmalarında cihaz kullanımı olan firmalar tıkanıklık olan bölgenin tespit edilmesi için kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır. Bu kameralar yüksek ölçekte sağladığı görüntü kalitesi ile kanal içinin net görülmesini sağlamakta ve kaliteli işlem uygulanmasında yardımcı olmaktadır.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları ise su kaçağı bulma işlemlerinde olduğu gibi tıkanıklık açma işlemlerinde de inşaat alanları oluşturacaktırlar.
  • Cihaz kullanımı olan tesisat firmaları tıkanıklık olan bölgeyi saptadıktan sonra bu bölgedeki tıkanıklık oluşturan pislikleri güçlü tıkanıklık açma robotları ile temizleyecek ve tıkanıklık sorunu giderilecektir.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları ise kanal içindeki tıkanıklık oluşturan pislikleri açmak için son derece ilkel bir yöntem kullanacaktırlar. Bu yöntem ise uzun demir çubukların kanal içine sokularak pisliklerin çekilmesidir. Fakat bu yöntemle pisliklerin tamamı çekilmeyeceği için tıkanıklık birkaç zaman sonra tekrardan oluşacak ve aynı tesisat firmasının seçilmesi ile aynı işlemler yine uygulanacaktır.
Zeytinburnu Kanal Açma

Zeytinburnu Kanal Açma

Kaliteli İşlemleri Seçin Kazanan Taraf Siz Olun

Zeytinburnu kanal açma çalışmalarında kullanılan bu kaliteli ve orijinal tesisat cihazları sayesinde yapılan kanal açma çalışmalarından sonra kanalların bir daha tıkanıklık göstermesi mümkün olmayacaktır. Çünkü verilen bu kanal açma çalışmalarına ek olarak tazyikli su makineleri ile kanal boruları içinde yıkama yapılacaktır. Bu yıkama neticesinde ise kanaldaki bütün artık maddeler ve yağlanmalar giderilecektir. Kanal tıkanıklığında en etkili olan durumlardan biri de yağlanmalardır. Boru yüzeyindeki bu yağlanmalar kanal borularındaki katı maddeleri yapıştırarak kanal içinde birikinti oluşturmasına neden olur. Bu yağlanmanın giderilmesi ve kullanıcıların daha dikkatli bir kullanım sağlaması ile kanal tıkanıklığı problemi tamamen ortadan kalkacaktır. Zeytinburnu kanal açma servisinin sağladığı hizmetlerde diğer avantajlı durum ise yapılan işlemlerin ucuz maliyetli olmasıdır. Kanal bölgesinde ve çevresinde kırma dökme işlemleri olmadığı için inşaat masrafları ve malzeme masrafları olmayacaktır. Bu da otomatikman tesisat tamirat masrafını düşürecektir.

Star Tesisat firması verdiği bu kaliteli hizmetler ile 10 yıldır İstanbul’da birçok hanedeki tesisat problemlerini kolayca halletmiştir. Tıkanıklık açma, kanal açma, tuvalet tıkanıklığı sorunlarında kırmadan tuvalet açma, lavabo açma ve her türlü tesisat sorununda garantili ve profesyonel hizmetler veren Star Tesisat firması evinin değerini bilenler ve parasının kıymetini bilenler için seçilmesi gereken tek tesisat firmasıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ