Viessmann Kombi Işık Yanıp Sönüyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Viessmann Kombi Işık Yanıp Sönüyor 13 Kasım 2015

Viessmann Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Kombi vasıtası ile bir ev içerisinde hem ısınma ihtiyacı hem de sıcak su temini kısa bir süre içerisinde yapılır. Kombi kullanımı sırasında sistemde verilen uyarılara çok dikkat etmek gerekmektedir. bu uyarılar kombinizin bir sorun anında daha faza zarar görmemesi için ortaya çıkarılan noktalardan bir tanesidir. Viessmann kombi ışık yanıp sönüyor uyarısı da bu tip koruma önlemi işaretleri arasında bulunmaktadır. Kombi ışığının yanıp sönmesinin nedenleri arsında akla ilk gelen durum su seviyesinin gerekli miktarın altında bulunmasıdır. Viessmann kombi ışık yanıp sönüyor sorununun kaynağı eğer su miktarının azalması ise kaçak ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Kaçak tamiri için kesinlikle profesyonel ekiplerin kullanılması gerekmektedir. Viessmann kombi ışık yanıp sönüyor sorunu bir kaçaktan kaynaklanıyor ise şu alt başlıklar ile kaçak sorununun çözümü bulunabilir;

  • Kimyasal içeren genel olarak Almanya’dan ithal edilmiş olan onarım sıvılarının kullanımı ile kaçak sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulabilir. Bu yöntemin kullanılması ile boruların bakımının da sağlandığını belirtmek gerekmektedir.
  • Kameralı yöntem ile kaçak tespiti yapılması ve kaçağın odak noktasının belirlenmesinden sonra tamir işlemlerine başlanması da değerlendirilmesi gereken seçenekler arasında bulunmaktadır.

Viessmann kombi ışık yanıp sönüyor uyarısının nedeni eğer bir kaçak ise bu yöntemleri kullanarak kısa bir süre içerisinde sorunun çözümü sağlanabilir ve kombi verimli bir biçimde çalışmaya başlayabilir. Doğalgaz kombi petek temizleme için petek temizliği sayfamızı ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ