Üst Daireden Su Sızması, Üst Daireden Su Sızması - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Üst Daireden Su Sızması 14 Mart 2016

Üst daireden su sızması genellikle banyo giderlerinden ya da tuvalet giderlerinden kaynaklanmakla birlikte mutfak giderlerinden de kaynaklanabilmektedir. Banyoda bulunan lavabo, küvet, klozet ve banyo giderinin tıkanması ya da giderde oluşan tahribat, eskime, kırılma komşulardan gelen sızıntılara maruz kalmaya neden olabilmektedir. Bu durumda yardım istenilen tesisat ustası sızıntının yerini tespit edebilmek için hem üst dairede hem sizin dairenizde saatler süren kırma ve delme işleminden sonra sızıntının yerini tespit edebilmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda yardım istediğiniz tesisat ustasına durumu iyice anlatın ve bu soruna nasıl bir çözüm getirebileceğini sorun. Gelip bakmam lazım, sorunu buluruz endişelenmeyin gibi kapalı cevaplar veren kişilere hiç bir şekilde güvenmeyin. Profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip bir ustanın vereceği cevap su sızıntısının detektör ile hemen tespitini yapabileceğini bunun için ise banyo ya da mutfağın kazılmasına gerek olmadığını söylemesi olacaktır. Bu durumda yeni ustanıza güvenebilirsiniz.

Üst Daireden Su Sızması

Üst Daireden Su Sızması

Profesyonel tesisat ustası üst daireden gelen su sızıntısının tespit edilebilmesi için üst dairenizde ya da onun da üstündeki ya da yanındaki dairelerde de hiç bir kırma işlemi yapmadan su sızıntısı tespit cihazı kullanarak tespit etme işlemi yapacaktır. Çünkü sızıntıya neden olan kaçak sızıntı bölgesinde olmamış olabilir. Profesyonel ustamız su sızıntısı tespit cihazını tüm bölgelerde gezdirerek sızıntının olduğu yeri tam olarak tespit edebilmektedir. Bu tespit hassas olan detektörün sızıntı olan yeri algılayarak ustanın taktığı kulaklığa gönderdiği sinyal ile yapılmaktadır. Su sızıntısı üst dairenizden gelmesine rağmen asıl kaçak daha üst dairelerden birinde de olabilmektedir. Bu durumda sızıntı yapan borunun değişmesi için sadece çalışılabilecek kadar yerin kazılması ile yenileme ve onarım işlemi yapılmaktadır.

Üst daireden su sızması durumunda hemen komşunuza haber verin ve binanın su tesisatını kapatın. profesyonel ve modern ekipmanlara sahip olan bir firmayı arayarak sorunu anlatın ve yapılması gerekenleri öğrenin. Tatmin edici bir cevap almazsanız başka bir firmadan yardım isteyin. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunma anlayışına sahip firmalara güvenin. Sağlıklı ve temiz yaşam alanlarınız olsun.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ