Üsküdar Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Üsküdar Kanal Açma 27 Eylül 2015

Üsküdar Kanal Açma

Gerek etkileri gerekse sonuçları ile tesisat alanının en sıkıntılı arıza gruplarını oluşturan tıkanıklık problemleri Üsküdar kanal açma hizmetleri tarafından kaliteli makineler ve cihaz sistemleri ile gün içinde modern tıkanıklık açma yöntemleri ile çözüme kavuşturulmaktadır. Kanal açma, tuvalet açma, tıkalı klozet açma ve su kaçağı bulma gibi tüm tesisat işlemleri artık sistemsel cihazlar ile halledilmektedir. Ustaların işlerini kolaylaştıran bu cihaz sistemleri aynı zamanda yapılan işlemleri de garantili ve kaliteli bir hale getirmektedir. Cihaz kullanımı olan firmalar tıkanıklık açma tamiratlarında birçok avantaj sunarken cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları da bir o kadar dezavantaj sunmaktadır. Tamamen eski ve ilke yöntemlere göre çalışma gösteren bu sokak arası tesisat firmaları, insanların bir anlık yanlış kararları sonucunda seçilmektedir. İşleme başlamaları ile iş işten geçmektedir. Hatta birçok insan bu tesisat firmalarının böyle kırma dökme yaparak çalışma gösterdiklerini görünce işlemleri hemen bitirmelerini istiyorlar ve sonra bir araştırma aşamasından sonra kaliteli hizmetler verecek doğru tesisat firmaları ile çalışma kararı alıyorlar. Cihaz sistemi olmayan tesisat firmalarının yaptığı kanal açma çalışmalarına şöyle bir bakmak faydalı olacaktır. Çünkü bu firmaların çalışma yöntemlerinin önceden bilinmesi bu firmalarla çalışma risklerini de ortadan kaldıracaktır.

  • Öncelikle cihaz sistemi olmayan tesisat firmalarının su kaçağı bulma işlemlerinden başlayıp kanal açma, lavabo açma gibi en basit tesisat çalışmalarında bile kırma dökme olaylarının yaşandığını bilmeniz gerekir. Bilindiği gibi tesisat sistemleri duvarların ve fayansların altındadır. Bu borulara ulaşmak için bu firmaların kırmadan başka hiçbir şansı yoktur.
  • Kanal açma işlemlerinde de cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları, tıkanıklık açma işlemlerine başlamadan önce, kanal çevresini ve zeminini kırarak işlemlere başlayacaktır. Bu alanların kırılması demek ise orta çapta bir inşaat sahasının oluşması demektir.
  • Kanal çevresi ve kanalizasyon borularının geçtiği alanlar kırılıp, borular açığa çıkarıldıktan sonra tıkanıklık açma işlemleri için kullandıkları yöntemlere geçerler. Bu yöntemeler ise genellikle kanca şeklinde bükülmüş uzun demir çubukların kanal borularına sokularak pislikleri çıkartmaya çalışmalarıdır.
  • Fakat böyle ilkel bir yöntem ile kanal tıkanıklığı açma işlemleri son derece kalitesiz olacaktır. Üstelik tıkanıklık da açılmayacaktır. Çünkü kanalın içi tam anlamıyla temizlenmeyecek ve tıkanıklık oluşumunda etkili olan küçük parçalar boru içinde kalacaktır.

Kanal Tıkanıklığının Çözümünde Doğru Adres İle Tanışın

Üsküdar kanal açma hizmetlerinde bu işlemlerin hiçbiri uygulanmamaktadır. Öncelikle bu hizmetlerde kırma dökme işlemleri olmamaktadır. Bu kırma dökmenin olmaması ise maliyetleri minimum seviyelere indirmektedir. Üstelik kırma dökmenin olmaması işlemlerin de daha çabuk bitmesini sağlamaktadır. Kanal açma işlemlerinde sadece kameralı görüntüleme sistemleri, tıkanıklık açma robotları ve tazyikli su makineleri kullanılmaktadır. Kameralar ile tespit edilen pislik birikintileri, tıkanıklık açıcı robotlar ile temizlenerek boru içindeki tıkanıklık açılmaktadır. Tazyikli su makineleri ile yıkanan borudaki tüm artık maddeler de temizlendiği için Üsküdar kanal açma borunun bir daha tıkanmaması üzerine garanti de vermektedir. Cihazlar ve makineler ile yapılan bu kanal açma çalışmaları ise diğer çalışma yöntemine göre oldukça düşük maliyetli olmaktadır.

Hem düşük maliyetli hem de garantili kanal açma hizmetlerini İstanbul ilçelerinin tümünde veren tesisat firması ise 10 yıldır tesisat sektöründe hizmet veren Star Tesisat firmasıdır. Tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı problemlerinde günün her saati hizmet vererek tuvalet açma, su kaçağı bulma, petek yıkama gibi tüm tesisat hizmetlerinde cihazlı ve makineli hizmet vererek onlarca yıl her ailenin kaliteli tesisat hizmeti almasını sağladı. Star Tesisat ile tanışıp bu kaliteli hizmetleri alma sırası şimdi de sizde…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ