Ümraniye Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Ümraniye Kanal Açma 27 Eylül 2015

Ümraniye Kanal Açma

Ümraniye kanal açma servisinin sunduğu hizmetlerde profesyonel hizmetler orijinal tesisat cihazları ile yapılmaktadır. Tıkanıklık açma, tuvalet açma, klozet açma, petek yıkama ve su kaçağı bulma gibi tüm tesisat işlemlerinde cihaz kullanımı olan firmaların seçilmesinde büyük avantajlar vardır. Fakat cihaz kullanımı olan tesisat firmalarının seçimlerinde de azami dikkat edilmesi gerekir. Çünkü her cihaz kullanımı olan firma orijinal tesisat cihazları kullanmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çıkan tesisat tamirat cihazlarının bir de yan sanayi ürünleri vardır. Bu ürünler ile yapılan tesisat tamiratları çok kaliteli olmamaktadır. Çünkü kullanılan makinelerin torkları düşük olduğu için işlem uygulamaları da zayıf olmaktadır. Bu yüzden seçilecek tesisat firmasının cihazları hakkında da bilgi alınması gerekir. Lavabo tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan cihaz sistemleri ile kanal açma işlerinde kullanılan makineli sistemler aynı olmayacaktır. Bu tamiratların tümünde aynı isimde cihazlar kullanılır. Fakat bu cihazların işlevleri farklıdır. Cihaz kullanımı olan, kaliteli cihaz kullanımı olan ve cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının yaptığı kanal açma çalışmalarına bakmak gerekirse şöyle bir işlem karşımıza çıkacaktır.

  • Kanal açma çalışmalarında da su kaçağı bulma işlemlerinde de aynı kameralı görüntüleme sistemlerini kullanan tesisat firmalarının kanal içi görüntülemeleri son derece karanlık olacak ve kanalizasyon borularının içi tam anlamıyla görülmeyecektir.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının böyle bir imkânı dahi olmayacağı için bu firmalar kanalizasyon çevresinde kırma dökme işlemleri uygulayacaktır.
  • Kaliteli kameralı görüntüleme sistemleri kullanan tesisat firmaları ise tıkalı olan kanal borularını net bir şekilde göreceğinden uygulayacağı işlemler de garantili olacaktır.
  • Kalitesiz tıkanıklık açma robotları kullanan tesisat firmaları kanal içindeki pislikleri tam anlamıyla temizleyemeyecek ve pislik artıkları kalacaktır. Çünkü bu yoğun pisliği temizlemeye robotların gücü yetmeyecektir.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları ise kanal açma çalışmalarında kendi yöntemleri olan kancalı demirler ile tıkanıklık oluşturan pislikleri temizlemeye çalışacaklar fakat bu yöntem sonucunda başarısız olacaklar ve tıkanıklık problemi giderilmeyecek.
  • Kaliteli ve orijinal cihaz sistemleri kullanan tesisat firmaları ise tıkanıklık açma işlemlerinde kullandıkları kanal açma robotları ile kanal içinde oluşmuş olan her türlü pisliği ve pislik artıklarını en ufak şekillere getirerek kanal borularından geçişini sağlayacaktır.

Seçiminiz Doğru Olunca Alacağınız Hizmette Kaliteli Olur

Ümraniye kanal açma işlemlerinde kullanılan bu kaliteli tesisat cihazları ile kanal açma işlemleri birkaç saat içinde sonuçlanmakta ve aynı zamanda kaliteli bir işlem ağı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kanal borusu içinde sadece tıkanıklık oluşturan pisliklerin giderilmesi bir şey ifade etmeyecektir. Kanalın tazyikli su makineleri ile yıkanması da gerekecektir. Profesyonel hizmet anlayışı ile tesisat tamiratı ve bakımı veren tesisat firmaları var olan sorunları çözdüğü gibi sonradan oluşacak sorunları da engelleyecektir. Kanal yıkaması ile birlikte, robotun parçalayamayacak kadar küçük olan pislik artıkları borulara yapışmıştır. Bu pislik artıkları ve borularda oluşan yağlanmalar bir süre sonra tıkanıklık sebebi olacaktır. Ümraniye kanal açma hizmetlerinde borunun içi tamamen yıkanarak her türlü pislikten arındırıldığı için hem koku olmayacaktır hem de kullanıcı hatası olmaması durumunda kanal tıkanıklığı söz konusu olmayacaktır.

Tıkanıklık açma çalışmalarında bu kadar kaliteli tesisat cihaz ve makineleri ile hizmet vere Star Tesisat firması 10 yılı geçkin süredir İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Kanal açma, su kaçağı bulma, tuvalet tıkanıklığı sorunlarında kırma dökme yapmadan aynı saat içinde tuvalet açma ve petek temizliği gibi tesisat çalışmaları başta olmak üzere her türlü tesisat tamiratında hem garanti hem de profesyonellik sınırlarının üstünde çalışmalar bekliyorsanız seçiminiz Star Tesisat firmasından yana olmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ