Tuvalet Ve Banyoda Lağım Kokusu - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tuvalet Ve Banyoda Lağım Kokusu 14 Aralık 2015

Tuvalet Ve Banyoda Lağım Kokusu

Artık geçtiğimiz yıllar içindeki kullanımlardan sonra tuvalet ve banyoda lağım kokusu duymak gibi sorunların yaşanması son derece artmaya başlamıştır. Bu artışların gözlemlenmesinde hem eski hem de yeni binalar olmasıyla beraber artık sorun tesisat içerisinde değil bazı değişiklikler ile su patlamalarından geldiği de anlaşılmaktadır. Tuvalet ve banyoda lağım kokusu hissettiğinizde ilk olarak yapmanız gereken tesisat servisleri ile iletişime geçerek hiçbir şekilde müdahale etmemektir.

  • Bu alana gelen tesisat servisleri evinize gelerek gerekli testleri ve işlemlerin yürütülmesi için tüm tesisatı kontrol edecek
  • Bunları gerçekleştirmek adına tesisler içerisinde sürdürmüş olduğu faaliyetler ile beraber kimyasal ilaçlarla iyi ve kolay bir şekilde temizlenmesini gerçekleştirecektir.
  • Gerekirse atık maddeleri vakumlu cihazlar ile beraber temizleyecek
  • Gerekli kimyasal ilaçlar ile beraber vakumlu cihazların etkisini daha da artırmak amacıyla çatlakları bakıma sokacaktır.
  • Daha sonrasında ise bütün bakımları yapılması tuvalet ve banyoda lağım kokusu sebep olabilecek başka bir kaçak oluşup oluşmadığı tespit edecek ve tespit te böylece tamamlanacaktır.
  • Tespit ve bakım aşamasından sonra tedavi ve onarım işlemleri yapılmasından müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla tesisat alanlarında gerçekleştirilmiş olan teknolojik aletlerin bir arada tutulması son derece kolaylığa işaret etmektedir.
  • Bu kolaylıklara baktığımız zaman ilk olarak karşımıza tesisat borularının daha uzun ömürlü olabilmesi için yenilenmesi gelmektedir.
  • Bakım ve Onarım sonrasında tuvalet ve banyo kokusu gibi bir şikayetinizin kalmayacağını emin olabilirsiniz.

Her şekilde tasarlandığı gibi tesisat servisleri ile beraber iletişim kurarak müşteri hizmetleri ile beraber sağlayıcının iletişim sayesinde içinizdeki tüm şüpheleri ve gerekli işlemleri şubelerinizden edinebilirsiniz. Herhangi bir işlem veya bir soru işareti varsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hem de müşteri hizmetleri özellikle de internet sitesi aracılığıyla ile iletişim kurulduğunda ücretsiz olmaktadır. Bu kadar hem maddi hem de manevi desteğin sunulup bir araya getirilmesi sayesinde her seferinde daha da artarak sektörde adımızı yazdırmaya devam etmekteyiz. Bu konuda oluşturulan temel sebepler dahilinde her zaman için üst üste gelen bir yapının oluşmasının da saplanması olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ