Tuvalet Tıkanması - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tuvalet Tıkanması 5 Ocak 2016

Tuvalet Tıkanması

Birçoğumuz Tuvalet tıkanması durumu ile karşı karşıya gelmemiş olabilir ve bu durumda ne yapması gerektiği konusunda bir bilgiye sahip olmayabilir. Öncelikle bu durumu hangi etkenlerin tetiklediğine kısaca bir göz atalım:

  • Her banyodan sonra saçınızı tuvalete atıyorsanız,
  • Sigara kullanıcısı iseniz ve izmaritlerinizi buraya atıyorsanız,
  • Evinizde küçük bir çocuğunuz var ve siz görmeden tuvalete belli başlı parçalar atıyor ise,
  • Evin tesisatı inşaat zamanında yanlış döşenmiş ve yeteri kadar suyun gidişine izin vermiyor ise siz de bir zaman sonra tuvalet tıkanması sorunuyla karşı karşıya gelmeniz an meselesi.

Bu sorunu nasıl hallederim? Sorusunun cevabı oldukça geniştir. Doğal yolla karbonat ve sirke karışımını sıcak su yordamıyla klozete döküp açılmasını bekleyebilir ve ya marketler de bile kolayca bulabileceğiniz tıkanıklık çözücü kimyasallar ile kullanma kılavuzunu okuyarak uygulayabilirsiniz. Bu uygulamalar kısmen tuvalet tıkanması sorununuzu çözeceği gibi ilerleyen zamanlar için başınıza daha büyük sorunlar açabilir. Örneğin; kimyasal açıcılarla borularınıza zarar verebilir ve daha büyük masraflar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Doğal açıcı yöntemi ise plastik bazlı parçaların çözünmesine etki etmeyebilir. Başvuracağınız en iyi yöntem Meba Tesisat gibi tuvalet tıkanması gibi daha birçok konunda uzman, deneyimli ve modern ekipmanlara sahip bir firmayı aramak ve yardım almak olacaktır. Böylece zamanınızı diğer çözümlerle boşa harcamayıp paranızın da büyük bir bölümünün cüzdanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ