Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılır, Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılır - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılır 14 Mart 2016

Tuvalet tıkanınca ne yapılır sorusu bu işin içinden en kolay nasıl çıkılır diye panik ile sorulan bir sorudur. Ancak paniğe hiç gerek yok çünkü modern teknolojik cihazlar ile tuvalet tıkanıklıklarının tespiti ve onarımı yapılabilmektedir. Bu sayede ekstra masraflarla karşılaşmazsınız.

Tuvalet tıkanıklıkları binaların yapım aşamasında tuvalet giderlerine kaçan alçı, harç, tuğla parçaları vb olabilmek ile birlikte kullanımdan da kaynaklanabilmektedir. Tuvaletlerin kullanımı sırasında atılan peçete, hijyenik pet, çocuk bezi, temizlik bezi, temizlik sularının tuvaletlere dökülmesi tuvaleti tıkar. Bunun yanında birlikte sabun artıklarının oluşturduğu tortu, bazen de yanlışlıkla düşürülen çakmak, kart, anahtar vb olabilmektedir.

Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılır

Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılır

Tuvalette çok su birikiyorsa, su yavaş gidiyorsa tıkanıklık oluşmuş demektir. Bu gibi bir durum ile karşı karşıyaysanız bırakın pompa, kimyasal vb kullanmayı. Bu işlemler size kısa vadede çözüm sağlamaktadır. Çünkü tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler halen tuvalet giderinizdedir, pompa ya da kimyasal kullanarak sadece yabancı cismi biraz olsun yerinden oynatarak aşağı doğru kaymasını sağlamış olursunuz. Hemen uzman bir tesisat firmasını arayarak yardım isteyin. Uzman tesisat firmaları tuvalet tıkanıklığının giderilmesi için hiç bir yerin kırılmasına gerek kalmadan tıkanıklığı kökten çözebilmektedir.

Tuvalet tıkanınca ne yapılır uzman firma tarafından evinize, iş yerinize, okul, hastane, alış veriş merkezine gelinerek tıkanan tuvaletin tıkanma nedeni kırma işlemi yapılmadan giderden kameralı cihaz gönderilerek tespit edilebilmektedir. Bu cihazlar rögara kadar ulaşabilmekte ve tıkanıklığın yeri tam olarak tespit edilmektedir. Kamera sayesinde tuvalet tıkanıklığının nedeni de tespit edilerek nasıl bir işlem ile tıkanıklığın giderilebileceği kararlaştırılmaktadır. Tuvaletin tıkanmasına temizlik sularının dökülmesi ile sabun artıklarının oluşturduğu tortu vb neden oldu ise Tuvalet tıkanıklığını açmak için kullanılan özel makineye bu işlem için uygun aparat takılarak torunun çözünmesi ve rögara ulaşması sağlanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığına neden olan yabancı bir cisim ve bu cisim bina yapımı sırasında kaçan harç, alçı, yanlışlıkla düşürülen çakmak, anahtar, vb parça ise tıkanıklık açan makineye uygun aparat takılarak bu parçalar kavranır ve giderden çıkarılır. Tuvalet tıkanıklığına neden olan, peçete, temizlik bezi vb ise tıkanıklık açan makineye uygun aparat takılır ve bu aparat bezi kendine dolayarak giderden çıkarılır. Bu işlemler sırasında tuvaletin, zeminlerin duvarların kırılmasına gerek kalmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ