Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Açma, Tıkalı Tuvalet Açma - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Açma Cihazlı

Tuvalet açma, kişilerin yapamayacağı bir işlem olup, oldukça zahmetlidir ve işi bilen birisi tarafından çözülmesi gereken bir sorundur. Zor bir iş olup, özen isteyen tıkanıklık açma işlemini, tıkanıklıkla baş başa kalan müşterilerimiz öncelikle, kendilerince çözmek isterler. Ancak tuvalet tıkanıklığını bu şekilde çözmeye çalışmak, sizlere daha fazla masraflar çıkması anlamına gelmektedir. Şirketimiz sizin için en iyi hizmeti sunmakta olup, verdiği hizmeti de, en uygun fiyatlarla vermektedir. Şirketimiz yaptığı tüm işlemler için müşterilerine garanti de vermektedir.

Uzun yıllar, çalışmanızın ürünü olan ve emeğinizin karşılığı olan, bir daireyi almak için yaptığınız araştırmalar neticesinde, sizin için en uygun olan evi bulmanız neticesinde, bu evi alırken zarara uğramamak için dairenin her tarafını kontrol etmek istersiniz. Ancak iyi bir dairenin sadece nasıl göründüğüne bakmak oldukça yanlıştır. Öncelikle yapılan bu yanlışla kişiler, genelde dairenin güzel yapılıp yapılmadığı, şık ve güzel bir görüntüsünün olup olmadığını, mutfağın, banyonun veya diğer odaların büyük olup olmadığını inceleyerek, binanın yapım aşamasında ki süreçlerini bilmeden evi almak isterler.

Bina Borularının Yapısı

Ancak bina yapıldığı sırada, ısınma tesisatının veya su tesisatının nasıl yapıldığı konusunda fikri olmayan kişiler, bu dairenin güzelliğine kapılarak, hemen daireyi satın almak için gerekli işlemlere başlarlar. Evi aldıktan bir hafta sonra ise, tuvalet tıkanıklığı gibi sıkıntılarla baş başa kalıp, daha dairenizde oturmaya bile fırsatınız olmadan, sıkıntılarla boğuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yeni kiraladığınız bir dairede de aynı şekilde araştırma yapmadığınız neticede, sıkıntılarınız başlayacaktır.

Tuvalet Açma

Bu durumu birçok şekilde de örnekleyebiliriz. Örneğin, bir işyeri açtığınızda, bir otel veya öğrenci yurdu açtığınızda da bu tür sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sıkıntılarla karşılaşan müşterilerin ilk yaptığı işlemlerin başında tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna, oturdukları muhitte bulunan bir ustaya giderek veya internet sitelerinde araştırma yaparak cevap bulmaktır. Tıkalı tuvaleti açma hizmetleri, en erken şekilde yapılmalıdır, yapılmadığı takdirde, tıkanıklık daha da artacak ve önümüzdeki günlerde daha da büyük bir dert oluşacaktır. Bu da sizlere, daha fazla masraf çıkacağı anlamına gelmektedir.

Tıkanıklık açma işlemi, ileri ki günlere bırakıldığı takdirde, tuvaleti açmak için dairenize, otelinize veya işyerinize çağırdığınız, işi bilmeyen bir usta, tıkanıklığın oluştuğu alan olan tuvalette, boruları kıracak, bununla da yetinmeyip, fayansları, duvarları kıracaktır. Ancak yaptığı bu işlemler neticesinde, herhangi bir iyileştirme çalışması yapmadığını kendisi de bildiği halde, para kazanabilmek için bu tür işlemleri yapmaya devam edecektir. Parayı ne kadar zor kazandığınızı düşününce, bu yapılan işlemlerin aslında ne kadar hatalı olduğunu sizler de anlayacaksınız. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini ne kadar geciktirirseniz, sorunlarınızı o kadar fazla büyüteceksiniz demektir. Yeni aldığınız, kiraladığınız dairelerinizde, işyerlerinizde veyahut otelinizde tuvalet tıkandı diye şikayetçi iseniz, tedirginlik yaşamanıza hiç gerek yok, çünkü biz, siz değerli müşterilerimiz için, teknolojik cihazlarımızla, tıkanıklığa neden olan cisimleri yerinden söküyoruz. Üstelik bu işlemi yaparken dairelerinizi veya işyerlerinizi, harabeye çevirmiyor ve sizlere tadilat masraf çıkarmıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvaletin Tıkanma Sebepleri ve Tıkalı Tuvalet Açma

Kiraladığınız veya yeni satın aldığınız bir dairenin veyahut uzunca zamanlardır oturduğunuz daireniz, ya da işyerinizde, kullanım durumuna göre bir süre sonra tuvaletlerde tıkanmalar söz konusu olabilmektedir. Yapılan yeni bir binada bulunan dairenizin, yapım aşamasında kullanılan malzemenin kalitesizliği, ayrıca, binanın tesisatını yapan kişinin, tesisat bağlantılarını yanlış yapması sonucunda, daha tuvaleti kullanamadan, yaşayacağınız tuvalet tıkanıklığı yüzünden, tuvalet açmak için, zahmetli bir sürece girebilirsiniz. Aynı şekilde, uzun zamandır oturduğunuz dairede, tuvalet tıkandı ve bu sorunun neden kaynaklandığını araştırıyorsanız, çok uzağa gitmenize gerek yoktur.

Tuvalet Tıkanıklığı Ciddi Bir Sorundur!

Çünkü bu tür sorunlarda, asıl fail genelde kullanıcılar olmaktadır. Yani tıkanıklığa, kişilerin yanlış kullanımı sebep olmaktadır. Şikayet üzerine gittiğimiz dairelerde veya işyerlerinde, tıkalı tuvalet açma işlemleri için çalışmaya başlayan ekiplerimiz, tıkanıklıkların hep aynı şekilde oluştuğunu tespit ederek, sorunların ana kaynağını bulmaktadırlar. Kullanıcılar genelde, tuvaletlere, attıkları peçeteler, kâğıtlar, birçok yabancı cisim neticesinde tuvaletin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu yanlış kullanımlar neticesinde tuvaletim tıkandı diye şikayet telefonlarıyla bize ulaşmaktadırlar. Bunun yanı sıra, tuvaletinizin alaturka veya alafranga olup olmaması da tuvaletin tıkanmasında ayrı bir konuyu oluşturabilir. Kişiler böyle durumlarda, profesyonel bir hizmet anlayışına sahip bir şirkete başvurmayı erteleyerek, sorunları oldukça büyütmektedirler. Bu oldukça yanlış bir düşüncedir. Öncelikli yapılması gereken asıl işlem, tuvaletlerin çok çabuk tıkanacağını bilmeniz ve devamlı olarak bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak olacaktır. Bakım ve onarım yapılmadığı takdirde, tıkanma oranı artarak, çözülmesi daha zor bir sorunla karşı karşıya kalınacağı anlamına gelecektir.

Tuvalet Tıkanmasının Yaşatacağı Sıkıntılar

Yeni bir işyeri açtınız veyahut yeni bir daireye taşındınız. İşyerinize gelen müşterilerinden, sürekli olumsuz yorumlar almaya başladınız. Özellikle tuvaletten kötü kokular geldiğini söyleyen müşterilere karşı yaşayacağınız mahcubiyet oldukça fazla olacaktır. Bunun yanı sıra evinizde, tuvalet tıkanıklığı nedeniyle oluşacak kokular neticesinde, eve gelen misafirlerinizin yaşayacağı rahatsızlık nedeniyle mahcubiyetiniz oluşacaktır. Bu mahcubiyetlerin önüne geçebilmek için, hemen işe koyularak tıkanıklığı çözmek istersiniz. Başkaca bir sıkıntılı durum ise, tıkanan tuvaletler neticesinde, evinizde oluşacak kötü kokunun yanında, pis suyun klozetten geri gelerek evinize akması olacaktır. Evinizde akan pis su neticesinde, oldukça kötü bir koku evinizi kaplayarak, eşyalarınızda da kalıcı hasarlar oluşmasına neden olacaktır. Ayrıca bu pis suyun oluşturacağı bakteriler neticesinde, hasta olmanız da kaçınılmaz olacak ve bu kadar sıkıntı arasında bir de hastalıkla boğuşmak zorunda kalacaksınız. Bu tür sıkıntıları yaşamamak adına tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini, işin uzmanına bırakıp, en hızlı şekilde çözülmesini sağlamak, sizin yararınıza olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvalet Açarken Yapılan Yanlışlar

Şirketimizi arayan müşteriler genelde tuvalet açma işlemlerini kendilerince çözmek istediklerini söylemektedirler. Üstelik bu işlemi yaparken, olup olmadık her türlü malzemeyi kullanarak tıkanıklığı açmak istediklerini söyleyen müşterilerimiz. Aslında var olan tıkanıklık sorununu daha da büyütmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açmak, bu kadar basit ve kolay bir iş değildir. Müşterilerimiz, tuvaletlerinin tıkanması neticesinde, tuvalet nasıl açılır sorusunu uzman ekibimize değil, internet sitelerine sorduklarında, karşılarına birçok öneri çıkmaktadır. Ancak bu öneriler doğru öneriler değildir.

Özellikle, internet sitelerinde yazılı kimyasallar veyahut evde oluşturulacak ürünler sayesinde tıkanıklığın çözüleceği söylenmekte ise de, bu oldukça yanlış bir bilgidir. Özellikle, yapı marketlerde satılan tuvalet açıcı kullanan müşterilerimiz, yaptıkları işlem neticesinde, tuvalet gider borularının erimesine sebep olmaktadırlar. Yaptığınız bu işlemler neticesinde, tıkanık bir borunun yanı sıra, artık hasar görmüş bir gider borusuna da sahip olmanız, sizi oldukça sıkıntılı günlerin bekleyeceği anlamına gelmektedir. Tıkanıklığı pompa yardımıyla çözmek, sorunu ortadan kaldırmak yerine, tıkanıklığa sebep olan cismin sadece boru içerisinde ilerlemesini sağlamaktadır.

Dikkat Edin

Yabancı cisim ve maddeler yine boru içinde kaldığı için tıkanıklık sorunu ortadan kalkmayacaktır. İlerleyen günlerde yine tuvalet tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldığınızda, ne kadar büyük bir sorunla karşı karşıya olduğunuzu fark edeceksiniz. Tıkanıklığa çözüm olmadığını bildiğimiz, tuvalet açıcı, kimyasal maddeler veya tuvalet pompası kullanarak, tıkanıklığı ortadan kaldırmanız mümkün değildir. Tıkanıklığı kendiniz açmaktan vazgeçip, hiçbir araştırma yapmadan, aynı muhitte bulunan bir ustaya giderek, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır diye gittiğinizde, usta eline aldığı bir takım çantasıyla birlikte, sorunu çözebileceğini belirterek evinize gelir. Ancak evinize gelen ustanın yaptığı ilk iş duvarları kırmak, fayansları kırmak veya boruları kırmak olacaktır. Bu gibi hatalı işlemler, sorununuzu çözmeyeceği gibi, aslında sorunu daha da büyütecektir. İnşaat haline gelmiş, tıkanık bir tuvalete sahip daire ile baş başa kaldığınızda, yapmanız gereken tek şey, tıkanıklık işlemlerinde uzmanlaşmış bir firmayla iletişime geçip, en doğru hizmeti almak olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Oluştuğunda Yapılacak En Doğru İşlem

Tuvalet tıkanıklığı oluşan noktanın açılması, basit bir yöntemle olacak ise, tıkanıklığı kendi çabanızla açabilmeniz mümkündür, fakat tıkanıklığa sebep olan cisim bir türlü gitmiyorsa, tuvalet tıkanıklığı, için uzmanından hizmet almanız en doğru işlem olacaktır. Dairenizde veya işyerinizde olumsuz görüntülerle karşılaşmamak istiyorsanız, yapacağınız en doğru işlem, ekiplerimizle irtibata geçmeniz olacaktır. Çünkü profesyonel ekiplerimiz, dairenizde veya işyerinizde, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini sizlere vererek, size ayrı bir masraf çıkarmayacaktır. Kırmadan tuvalet açma işlemlerini, en teknolojik cihazlarla ve en gelişmiş robotlarla hallediyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan sonra, uzman personelimiz, öncelikle telefonla, sorununuzu dinleyerek, sorunu nasıl çözeceklerine ilişkin gerekli planı yaparlar. Tıkanıklığın ağırlığına göre, gelişmiş cihazların da yardımı neticesinde tuvalet tıkanıklığı kırmadan çözülecektir. İlk işlem olarak tuvalette tıkanık olan alanı, ses dinleme cihazlarıyla dinleyen ekipler, duvarları veya fayanslarınızı kırmadan, tuvalet nasıl açılır sorusuna cevap vermektedirler. Tuvalet açma kırmadan da çözülebilecek bir sorundur. Bunun için ekiplerimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Nasıl Çalışıyoruz

Kullandığımız cihazlar oldukça teknolojik olup, kullanımı da, ancak eğitimli kişiler tarafından yapılan makinelerdendir. Bu robot cihazlar ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemini zahmetsiz bir şekilde yapmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı oluşması halinde, bazı şirketler öncelikle, tıkanıklık açma robotuyla tıkanıklığa müdahale etmektedir. Ancak bu oldukça yanlış bir işlemdir. Çünkü borular içerisinde, birden çok yerde tıkanma olması halinde, sadece bir yerin açılmasına sebep olan bu makineler haricinde. İlla ki borular içinde görüntüleme yapılması gerekmektedir. Öncelikle boru içerisine gönderilen kameraların, boruların içini görüntüleyip, tıkanıklığın olduğu alana sağlıklı bir şekilde müdahale edilmektedir. Boru içerisindeki tıkanıklık görüntülendikten sonra, borulara gönderdiğimiz robotlar. Tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri parçalayıp, borudan dışarı akmalarını sağlamaktadır. Tıkanıklığın açılması hususunda, kullanılan cihazların önemi oldukça yüksektir. Tıkanıklık açma işlemlerinden sonra, tuvalet tıkanıklığı kırmadan çözüldüğü için bu hizmetten oldukça mutlu kalacağınızı bilmekteyiz.

Sektörde Biz

Tuvalet tıkanıklığı oluşan durumlarda, tıkanıklık açma işlemleri artık en teknolojik cihazlarla çözülebilmektedir. Şirketimiz kırmadan tuvalet açma işlemlerini en basit şekilde tamamlarken, siz dairenizin konforunu veyahut işyerinizde müşterilerinize hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Sektörde, zirve noktada olan firmamız, dünyanın kullandığı teknolojileri takip edip en profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir.

Tıkalı tuvalet açma işlemi uzmanlık isteyen bir işlem olup, bu işlemi şirketimiz, en hızlı ve en kaliteli şekilde vermektedir. Tuvalet açma kırmadan yapılmalıdır. Bu nedenle şirketimiz, dünyada kullanılan en son teknolojileri takip eder. Dairenizi veya işyerinizi kırıp dökmeden, işlemleri kolayca çözmektedir. Tuvalet açma konusunda verdiğimiz hizmet, diğer firmalara nazaran oldukça makul fiyatlardadır. Tıkalı tuvalet açma konusunda, bir numara olduğumuzu iddia ediyoruz.

Artık tuvaletim tıkandı diye şikayetçi olduğunuz bir durum varsa, bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.  Bunun yanında, hizmetlerimizi garantili bir şekilde yapıyoruz. Diğer firmalardan veya evinize çağırdığınız bir ustadan aldığınız hizmet sonrası bu garantiyi almanız mümkün değildir. Ancak şirketimiz, yaptığı her işlem sonucunda size garanti vererek, başınızın tekrar ağrımaması için size hizmet vermektedir.

0(216) 537 7373- 0(212) 562 7373 – 0(533) 353 09 09