Tıkanıklık Açma Konusunda Uzman Ekibiz! - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tıkanıklık Açma Konusunda Uzman Ekibiz! 9 Aralık 2015

Tıkanıklık Açma Konusunda Uzman Ekibiz!

Yaşam alanlarında meydana gelen tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve banyo tıkanıklığı gibi sorunlar oldukça problem oluşturmaktadır. Bu tıkanıklık durumlarının en acil şekilde giderilmesi gerekmektedir. Fakat tıkanıklık açma işlemlerinde bilinçsiz işlemler uygulanmaması gerekmektedir. Çünkü tıkanıklık durumlarında ilk müdahaleleri genellikle kişilerin kendi yapmaktadır. Bu tıkanıklığı açma sorunlarında ise hemen pompa ile işlem uygulamaktadırlar. Tıkanıklık açma sorunlarında pompa ile işlem uygulamak ise en büyük yanlışların başında gelmektedir. Gider borularının içinde oluşan tıkanıklık oluşturan pislikler pompa yapıldıkça daha fazla sıkışacaktır. Bu sıkışmanın sonucunda da sertleşecek ve boruya baskı uygulayacaktır. Hassas bir plastik malzemeden yapılan gider boruları ise bu baskılara dayanamayacak ve sonunda boru patlaması durumu yaşanacaktır. Bu yüzden de kesinlikle tıkanıklık açma işlemlerinde profesyonel müdahaleler gerekmektedir.

Cihazlı Sistemler İle Tıkanıklık Açma Çalışmaları;

  • Tıkanıklık açma işlemlerinde profesyonel işlemler uygulayan tesisat firmaları bu işlemlerinde tıkanıklık açma robotları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile tazyikli su makineleri kullanacaktır.
  • Tıkanıklık olan gider borusunda öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile araştırma yapılacaktır. Tıkanıklığın borunun neresinde olduğu, nasıl bir maddeden dolayı tıkanıklık oluştuğu ve bu tıkanıklığın nasıl giderileceğine dair tüm bilgiler kameralı görüntüleme sistemleri ile görüntülenecektir.
  • Gerekli olan bilgiler elde edildikten sonra da tıkanıklık açma robotları boruların içinde oluşan pislikleri en ufak parçalar haline getirecek ve bu pislikleri borudan dışarı atacaktır.
  • Gider borusunda düzgün bir şekilde tıkanıklık giderildikten sonra da tazyikli su makineleri ile boruların içleri yıkanacak ve arta kalan tüm pislikler ile boruda olan yağlanmalar giderilecektir.

Tıkanıklık açmada Kaliteli, Garantili Ve Uygun Fiyatlı İşlemler

Tıkanıklık açma sorunlarında bu şekilde uygulanacak olan işlemler sonucunda boruların bir daha aynı sebeplerden dolayı tıkanması gibi bir sorun ile karşılaşılmaz. Çünkü kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığın asıl nedenleri görünür kılınır ve bu sorunlar ortadan kaldırılır. Bu sayede de yapılan işlem uzun süreli garanti sağlamış olur. Tıkanıklık açma işlemlerinde cihaz sistemlerinin kullanılması işlemlerin kaliteli ve garantili olmasını sağladığı gibi aynı zamanda uygun maliyetli olmasını sağlayacak ve bu işlemler sırasında hiçbir şekilde kırma dökme olayları da olmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ