Tıkanıklık Açma Fiyatı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tıkanıklık Açma Fiyatı 22 Ekim 2015

Tıkanıklık Açma Fiyatı

Tıkanıklık sorunları günümüzde sık rastlanan bir durum olmuştur. Genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanan tıkanıklar, işlerimizin ertelenmesine yol açar. Bu durumda insanlar kötü etkilenir. Özellikle tıkanıklıkta etrafa kötü kokular yayılmaktadır. Kötü kokular insanlar rahatsız eder. Bu durumu önlemek için koku gidericiler kullanılır. Koku giderici maddeler bu durumu engellemez. Evlere göre iş yerleri bu durumdan daha kötü şekilde etkilenmektedir. Müşteriler bu kokudan rahatsız olup gelmek istemeyebilir. Müşteri kaybı yaşanabilir. Bu nedenle maddi zorluklar yaşanır. Bunu önlemek ve çabuk çözüm olması için insanlar kendileri tıkanıklık açma işlemini yapmak isterler. İnsanların kendi başlarına yaptıkları tıkanıklık açma işlemleri daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. genel olarak pompa, uzun tel, kimyasal ilaçlarla tıkanıklık açma işlemleri yapılır. Tıkanıklık açma fiyatını yüksek zanneden insanların bu maddelerle yapacakları işlem daha büyük masraflara yol açacaktır. İlk olarak genellikle pompa denenir. Gider borusundaki tıkanıklığı açması için kullanılan pompa, giderdeki maddeleri birleştirir. Pompalama işlemi devam edildiği sürece biriken maddeler gider borusunun açılmasına ve patlamasına neden olabilmektedir. Diğer malzeme ise uzun teldir. Gider borusuna sokulan uzun tel tıkanıklığı açması için hareket ettirilir. Bu hareket esnasında gider borusuna zarar verilir. Boruda açılmalar görülür. Son olarak kimyasal ilaçlar kullanılır. Yeterince bilgisi olmayan insanların kullanacağı kimyasal ilaç ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. Geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkar. Gayet makul olan tıkanıklık açma fiyatı yararlanılması gerekmektedir. Makine kullanımı olan tecrübeli firmaların yapacağı işlemeler çok kısa sürede gerçekleşecektir. Bu sayede mağduriyet durumunuz uzun sürmez. Bu firmaların tıkanıklık açma fiyatı uygundur ve her aile bu hizmetlerden yararlanabilir. Tıkanıklığa neden olan etkenler:

  • Tıkanıklığın oluşmasında bazı etkenler vardır. Bu etkenlerin başında çoğunlukla kullanıcı hatalarıdır.
  • Özellikle mutfak, banyo ve tuvalet alanlarını kullanan kişiler gidere yabancı madde atmaktadır. Yabancı maddeler zamanla tıkanıklığa neden olmaktadır. Mutfakta gidere atılan yemek artıkları ve yağlar, banyolarda gidere giden kıllar ve saçlar, tuvaletlerde gidere atılan selpak, peçete, pet, çocuk bezi, sigara izmariti ve gazete kağıdı tıkanıklıklara neden olabilmektedir.
  • Usta hataları da tıkanıklığa neden olur. Ustalar sistemleri oluştururken gider borusuna yanlış eğim verebilmektedir. Yanlış eğim alan gider borularından su gidemeyecek ve tıkanıklığa neden olacaktır.
  • Son olarak malzemenin kalitesiz olmasından ve malzemelerin yanlış kullanılmasından dolayı tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Kullanılan kalitesiz malzemeler kısa süre içerisinde tıkanabilmektedir. Çoğunlukla tıkanıklık olan yerlerde 90 derecelik dirsek kullanılmıştır. Bunun yerine 45 derecelik iki tane dirsek kullanmak gerekmektedir. Bu durum giderin daha verimli olmasını sağlayacaktır.
  • Oluşan bu tıkanıklıklarda çözüm sağlayan profesyonel firmaların tıkanıklık açma fiyatı çok uygundur.

Modern Cihazların Kullanımı Sayesinde Çok Uygun Tıkanıklık Açma Fiyatı

Gelişen teknoloji ürünlerini kullanan firmaların yapacağı hizmette tıkanıklık açma fiyatları eski usullere göre daha ucuzdur. Eski usullerle yapılan tıkanıklık açma işlemlerinde duvarlar ve fayanslar zarar görürdü. Bu durum ekstra masrafların çıkmasına ve uzun süren işlemler tıkanıklık açma fiyatının artmasına neden olmaktadır. Eski usullerle yapılan işlemlerde eviniz inşaat alanına döner ve her tarafta moloz yığınları oluşurdu. Alet kullanımı olan firmalar bu duruma son vermiştir ve tıkanıklık açma fiyatları ve hizmetlerini kaliteli verebilmektedir.bu firmalar ilk olarak tıkanıklık tespiti yapar. Tespit için net görüntü sağlayan kameralı makineler kullanılır. Tespitten sonra robotlar gönderilerek tıkanıklık açılır. Yapılan tıkanıklık açma işleminden sonra tazyikli suyla gider borusu yıkanır. Bu sayede tıkanıklık sorunu uzun süre oluşmayacaktır. Sizde bu durumun farkında olmalı ve kendi başınıza tıkanıklık açma işlemini yapmamalısınız. Kullanılan modern makinelerle eski usullere göre tıkanıklık açma fiyatı uygundur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ