Tıkanıklık Açma Esenler - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tıkanıklık Açma Esenler 28 Eylül 2015

Tıkanıklık Açma Esenler

Su kaçağı bulma işlerinin önceki yıllarda ne kadar büyük sıkıntılar sonucunda tedavi edildiğini söyleyen Tıkanıklık Açma Esenler şubesi alanında çalıştırdığı uzman kadrosu sayesinde artık bu dertlerin son bulacağını en azından eskisi kadar ağır külfetler taşımadığını belirterek yüreklere biraz olsun su serpmeyi başarmıştır. Eskiden olsaydı herhangi bir su kaçağı olayı yaşandığında hemen tesisatın sistemi bozulurdu ve tıkanıklık açma, tuvalet açma, klozet açma gibi ekstra masraflı ve uğraşılı işler de peyda olurdu. Ama artık bunlar bu kadar sıkıntı yaşatıyor mu? Tabi ki eski usulleri kullanarak işlerine devam eden ustalar ile çalışmaya devam ediyorsanız bu kadar kolaylıklar arasında su kaçağı bulma işi sizin için hala çile olmaktadır. Çünkü eski yöntemleri kullanan sıradan tesisat ustaları hemen bir tıkanıklık veya kaçak tespit ettiğinde kırıp dökmelere başlamakta ve evin tesisatını yeniden yapmaya kalkışmaktadır.

Tıkanıklık Açma Esenler

Tıkanıklık Açma Esenler

Yeni bir tesisat her zaman için kesin çözüm değil midir? Neden eski yöntemler artık tuhaf karşılanıyor?

Her ne kadar yeni tarzları kullanmayı ve teknolojiyi ve modernliği yakından takip etmeyi seven bir toplum olsak da geleneklerimize bağlılığı her alanda yaşamaya devam etmekteyiz. Tıkanıklık Açma Esenler şubesi en azından evlerimiz için verdiğimiz kararlarda isabetli atışlar yapmamız gerektiğinin hem şimdiki nesil için hem de gelecekte de yaşamaya devam edecek olan nesiller için sağlam yapılar bırakmanın önemli olduğunu bir kez daha vurgulamıştır. Çünkü bizim kullandığımız şimdiki evler gelecekte kendi çocuklarımıza kalacak olan binalardır ve biz şimdi ne kadar iyi bakarsak geleceği de o kadar parlak olacaktır. Buradan yola çıkarsak yukarıda ifade edilen soruya hemen cevap verebiliriz.

  • Evet her şeyin yenisi en iyi ve kesin çözüm olarak görülebilir. Fakat günümüz şartlarında ufak bir tesisat sorunu teşhisi ve tedavisi için koca evin tesisatlarını tekrardan yıkıp düzeltmeye çalışmak zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır.
  • Maddi olarak ortaya çıkardığı külfet de bunun cabasıdır.
  • Ayriyeten bu kadar uğraş gerektirecek bir durumu yapmaktan hiçbir tesisat ustasının hoşlanacağını da zannetmiyoruz.
  • En başta masraflardan da öte evin tüm bölgelerinde yer yer inşaat izleri oluşacak yani bayanlara da ekstradan temizlik işi çıkacaktır. E zaten bu konuda sürekli rahatsız olunuyor o zaman bunları en aza indirebilmek de elinizdeyken neden hala eski yöntemleri kullanma konusunda ısrar davranasınız ki?
  • Yeni usuller sonucunda üstelik bir de 1 yıllık garanti alacağınızı belirten Tıkanıklık Açma Esenler bölge servisi kanal açma konusunda da bu aralarda kampanya yaptığını belirterek evlerimizin bizim için oldukça fazla değerli olduklarını hatta onların bize emanet olduklarını da ifade etmektedirler. Bu emanete hak ettiği gibi doğru koşullarda sahip çıkmak biz ev sahiplerine bağlı değil midir?

Her şeyi bir araya toplayarak bize hazır hale getiren ve bunun da yine bize hizmet olarak geri dönmesini sağlayan bu şubelere bağlı olarak aktif şekilde çalışan nice tesisatçı bayisi vardır. Ancak Star Tesisat 10 yıldan daha da fazla bu piyasada boy göstermekle beraber sunduğu

hizmet konusunda da rakip tanımamaktadır. Her konuda müşterisine yardımcı olmayı hedef tutan ancak tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma ve kanal açma konularında özel olarak uzmanlaşmış olan bir ekibinin olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Bu kadar güzel fırsat bir araya toplanmış halde sizi ve sıkıntıda olan evinizi beklerken gidip de başka tesisatçılar ile çalışmayı düşünmezsiniz, değil mi?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ