Tıkanan Borular - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tıkanan Borular 30 Eylül 2015

Tıkanan Borular

Tıkanan boruları fark etmeniz genellikle evin herhangi bir yerindeki su giderinden kötü koku gelmesi ve pis suyun çok yavaş bir şekilde gitmesiyle olmaktadır. Bu tıkanıklıklar evin her su giderinde meydana gelebilmektedir. Herhangi bir borunun tıkanması evinizde lavabo, banyo ve tuvaletlerin kullanıma kapanması anlamına gelmektedir. Bu durumlarda tıkanıklık açma hizmeti veren bir firmaya başvurmak en doğrusu olacaktır. Tıkanan lavabonuza çeşitli marketlerden temin edeceğiniz kimyasallar dökmeniz bu kimyasalın lavabonuzda birikmiş yağ ve yemek artıklarını eritirken aynı zamanda borunuzu da eritebileceği anlamına gelmektedir. Klozet açma hizmeti gereken durumlarda da kullanabileceğiniz bu kimyasallar aynı zamanda solunması halinde sağlığınız açısından da son derece tehlike arz etmektedir. Her tür tuvalet açma ve su kaçağı bulma gibi hizmetlerde hem sağlığınız hem de bütçe tasarrufu açısından profesyonel bir firmaya başvurmanız sizin için en mantıklısı olacaktır.

Tıkanıklık Açma Hizmetinde Modern Cihazlar

  • Kırıp dökmeden ve ekstra ücretler ödemenize gerek kalmadan sorununuzu çözüyor.
  • Kameralı robot sistemleri ile tıkanma merkezi tespit ediliyor ve tıkanıklık nedeni ile sizi bilgilendiriyor. Bu sayede kişisel hatalar da tekrarlanmamış oluyor.
  • Tüm boruları kalıcı bir şekilde temizleyen bu cihazlar uzun süreli kullanımlarda tekrar bu problemlerle karşılaşmamanızı sağlıyor.

Sağlık Açısından

Ülkemizde genellikle bu problemler kişisel yöntemlerle çözülmeye çalışılıyor. Ne yazık ki bu yöntemler kalıcı olmamakla kalmayıp ciddi sağlık sorunlarına da yol açabiliyor. Su kaçağı bulma işlemi gerektiren durumlar gibi maddi açıdan etkileyen sorunlardansa bu tarz sağlık sorunlarına yol açabilen problemlerin sonuçları daha ağır olabiliyor. Bilinçsizce kullanılan bu kimyasallar sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Ayrıca maddi olarak da daha büyük sorunlara yol açabilir. Kullandığınız kimyasallar tıkanıklık olan bölgede birikip eritme görevini yaparken aynı zamanda bölgedeki boruyu da eritebilir. Bu eriyen borular uzun vadede ekstra masraflar demek oluyor.

Tıkanan boruların verdiği zarar çok farklı açılardan incelenebilir fakat bu tarz işleri çözmek için ilk önce gerekli araştırmanın yapılması şarttır. Bütçenizi etkilemekle kalmayıp aynı zamanda sağlığınıza da etki edebilen kimyasallar en son başvurulacak yöntemler olmalıdır. Kanal açma gibi bir hizmeti bile kısa sürede ekstra ücretler ödemenize neden olmadan halledebilen profesyonel firmalar her açıdan rahatlık sağlıyor. Tıkanan borularınızı kişisel yöntemlerle çözmeden önce durumu bu açılardan değerlendirmenizde fayda var.

Tıkanıklık açma işlemi kesinlikle profesyonel ekipmanlarla yapılmalıdır. Özellikle tuvalet tıkanıklığı sorununda bilinçsiz kimyasal kullanımını engellememiz gerekir. Profesyonel firmalar tuvalet açma ve kanal açma gibi işlemleri hem kısa sürede hem de sağlık açısından çok daha kolay ve kalıcı bir şekilde yapmaktadır. Siz de bu tarz tesisat işlerinizi kalıcı bir şekilde halletmek istiyorsanız işinde profesyonel ve 10 yıllık bir tecrübeye sahip Star Tesisat hizmet için hazır. Profesyonel elemanı ve yeni nesil cihazları ile kesinlikle kaliteli ve güvenli işler yapan Star Tesisat sizin için doğru tercih olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ