TIKALI LAVABO AÇMA 7/24 LAVABO AÇMA SERVİSİ İSTANBUL - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

TIKALI LAVABO AÇMA KIRMADAN LAVABO AÇMA SERVİSİ 14 Aralık 2015

Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı hemen her insanın başına en az bir kere gelmiş, can sıkıcı bir olaydır. Özellikle mutfak lavabolarında yemek artıklarından kaynaklı, banyo lavabolarında ise kıl ve saçlardan kaynaklı tıkanıklıklar yaşanmaktadır. Bu tıkanıklıklardan kurtulmak için çoğu insan pompa kullanmaktadır. Fakat bazı tıkanıklıklar vardır ki, pompa yardımı ile halletmek mümkün değildir. Böyle durumlarda insanlar, tıkalı lavabo açma kimyasalları kullanmak ya da bir tesisatçı çağırmak durumunda kalırlar. Lavabo tıkanıklıklarını giderme amaçlı kullanılacak kimyasalları kullanma sırasında dikkat edilmemesi sağlık açısından ciddi problemlere neden olabilmektedir. Bu da, hem kesin çözüm olmayabilecek bir yaralanma ile sonuçlanabilir. Dolayısıyla, basit bir problem gibi görünse de, lavabo tıkanıklıklarında, bu işin uzman olan bir tesisatçı çağırmak yine en garanti ve kesin çözüm olacaktır.

Tıkalı bir lavaboyu açmak için evde yapılabilecek bir takım yöntemler mevcuttur. Örneğin; karbonat ve sirke kullanımı bu yöntemlerden biridir. Lavabo giderine bir bardak karbonat ve yarım bardak sirke ekleyip, üzerine sıcak su eklemek tıkanıklığı gidermede yardımcı olabilmektedir. Fakat bu yöntemi uygularken dikkatli olunmalıdır çünkü, karışımın kişinin üzerine sıçraması, yaralanmaya neden olabilmektedir. Diğer bir yöntem de hemen herkesin sürekli kullandığı pompa yöntemidir. Tıkanan lavabonun gider kısmına pompa yerleştirilmek şartıyla tıkanıklık giderilmeye çalışılabilir.

Ne olursa olsun, tıkalı lavabo açma işleminde en kesin çözüm yine bu işte usta birine başvurmaktır. Tesisatçılar, bu iş için özel yapılmış makineler ile her zaman en hızlı ve kesin çözümü sunmaktadır. Bu işte kullanılan aletler sayesinde düşünülenden çok daha zor bir tıkanıklığın bile, basit bir işlemle dakikalar içinde halledilebilmesi, insanların bu konuda teknolojik aletler kullanan tesisatçılara başvurmalarını sağlamaktadır. Ne de olsa, insanların kendi başına halledebileceklerini sandıkları sorunlar üzerine çalışırken, problemi daha da büyütüp, içinden çıkılması daha zor bir hale sokmaları her zaman olası bir durumdur.

Tıkalı lavabo açma işleminde kullanılan kameralı görüntüleme sistemi, hem tıkanıklığın nedenini hem de itilmesi mi, çekilmesi mi gerektiği hususunda bilgi verdiğinden çok daha hızlı ve güvenilir bir yöntem halini almıştır.

Tıkalı Lavabo Açma İstanbul

Tıkalı lavaboların açılması için birçok yöntem denediğinizde hala lavabo açılamıyorsa teknik destek almanız işin doğrusu olacaktır. Lavabo açma konusunda deneyimli kişilerden destek almanız gerekiyor. Tıkanıklık açma için, kırıp dökme olayı yaşatmayan sistemleri kullanan firmalardan yardım almanız gerekiyor. Pis suları taşırmadan en temiz bir şekilde Tıkalı Lavabo Açma işini yaptırabilirsiniz. Lavabonuzu açtırmak için çağırdığınız kişilerin, işinde uzman olan kişiler olması gerekmektedir.

Tıkalı Lavabolar Nasıl Açılır?

Tıkanıklık açma konusunda üretilen elektronik makineler ile ilk önce evinizdeki tıkanıklığın yerinin tespit yapılıyor. Tespit edilen tıkalı yere müdahale etmek için robot cihazlar kullanılarak tıkanıklık çok kolay bir şekilde hallediliyor. Ev sahibine ek bir masraf bırakmadan ve tadilat işi çıkarmadan işlemleri hallettirmek istiyorsanız Star Tesisat olarak bize işinizi teslim edebilirsiniz.  Kullanılan cihazların kaliteli olması ve işi yapacak kişinin tecrübeli olması gerektiğini unutmayın. Maddi kayıplar yaşamak istemiyorsanız işini bilen Profesyonel anlamda işini yapan kişilere işinizi yaptırmalısınız. Lavabo Açma Tıkalı konusunda destek için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı lavabo açma işlemini yapmak için bizi aramanız yeterlidir. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Uzman ekibimizle birlikte geliyoruz ve fazla zamanınızı almadan tıkanıklık işleminizi açıyoruz. Özel ekipmanlarımızla çok fazla kırım yapmıyoruz. Lavabonuz açıldıktan sonra diğer giderlerinizin bakımını da yapıyoruz.

Lavabolar Nasıl Tıkanır?

Lavaboların tıkanması çok sıradan bir olaydır. Çünkü lavaboda olunan tıraş, lavaboda yıkanan bir mendil, el yıkama işlemlerinde az su dökülmesi gibi nedenleri vardır. Giderlerin contalarının eskimesi de tıkanmalara neden olabilecek diğer husustur. En son olarak ta lagardaki başka bir tıkanıklıktan dolayı sizin lavabonuzun etkilenmesi olabilir. bu durumun tespiti durumunda lavabo açma yerine lagar açma işlemi yapıyoruz

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Star Tesisat olarak Lavabo giderleri açma işlemine yaparken mümkün olduğunca sağa sola sıçrama olmaması için önlem alıyoruz. Sonra lavabonun altındaki giderleri tornovida ile söküyoruz. Giderin içine uzun bir hortumla bolcu su döktükten sonra contalarını yeniliyoruz. Bolca dökülen su giderini derinlerinde problemin olup olmadığını bize anlattığı için sorun yoksa yeni gider takıyoruz. Böylelikle lavabo tıkanıklığı giderilmiş oluyor.

Tıkalı Lavabo Açma İşlemleri

Lavabo tıkanmaları genel olarak kişilerin başlarına gelen ve günün oldukça zorlu geçmesine neden olan bir problemdir. Çünkü evin en çok kullanılan bölümlerinden biri lavabodur ve bu lavabo tıkanmaları kişilere zor zamanlar yaşatabilmektedir. Kişilerin kendi müdahaleleri ile de bu tıkanıklıklar daha da büyük bir hale gelebilmektedir. Bu yüzden tıkalı lavabo açma konusunda firmamıza başvurarak profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanmalarında Ne Yapılmalı?

Lavabo tıkanma problemlerinde sizler hiçbir müdahalede bulunmadan ilk işlem olarak firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve özel kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklığınızın tam olarak yerini ve nedenini tespit etmekte ve bu şekilde sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ