Tıkalı Lavabo Açıcı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tıkalı Lavabo Açıcı 9 Aralık 2015

Tıkalı Lavabo Açıcı

Tıkalı lavabo açıcı işlemleri için özellikle cihaz sistemleri kullanan tesisat firmalarının seçilmesi gerekmektedir. Çünkü cihaz sistemleri kullanılmadan yapılacak olan işlemlerin kalite seviyeleri düşük olacağı gibi aynı zamanda bu işlemlerin hiçbir garantisi de olmayacaktır. Yani bir süre sonra lavabo tıkanıklığı tekrardan yaşanacaktır. Tıkalı lavabo açıcı işlemlerinde kullanılan cihaz sistemleri sayesinde işlemler kaliteli olacağı gibi aynı zamanda tüm işlemler garantili işlemler olacaktır. Yani cihaz sistemleri ile tıkanıklığı açma işlemlerinden sonra aynı sorunlardan bir daha tıkanıklık durumu oluşmayacaktır. Birçok avantajı bulunan cihaz sistemleri ile yapılan işlemlerde kırma dökme olmayacak ve yapılan işlemler de çok kısa sürelerde son bulacaktır.

Lavabo Açma İşlemlerinde Tercih Edilmesi Gereken Tek Sistem;

  • Tıkalı lavabo açıcı işlemlerinde kullanılacak olan cihazlar ise görüntülü kamera sistemleri, tıkanıklık açma robotları ve basınçlı su makineleri olacaktır.
  • Tıkanıklığın açılmasında ilk çalışma olarak kameralı görüntüleme sistemleri ile boruların içi görüntülenecek ve yapılan işlemler belirlenecektir.
  • Tıkanıklık açma robotları ile de gider borusu içindeki tüm pislikler temizlenecek ve yapının tesisat borularından kanalizasyon borularına kadar taşınacaktır.
  • Tıkalı lavabo açıcı işlemlerde son olarak ise boruların içindeki artık pislikler ve boru yüzeyindeki yağlanmalar için de tazyikli su makineleri ile yıkama yapılacaktır.
  • Lavabo gider borularında tıkanıklık açıldıktan ve temizlik işlemleri yapıldıktan sonra da kameralı görüntüleme cihazları ile boruların içinde görüntüler alınacak ve müşteri onayına sunularak işlemler son bulacaktır.

Bir Daha Aynı Tıkanıklık Sorunu İle Karşılaşmaya Son

Tıkalı lavabo açıcı işlemlerinden sonra kullanıcı hatası olmaması durumunda lavabo gider borularının tıkanma ihtimali yoktur. Çünkü bu işlemlerde tıkanıklığı oluşturan ilk neden bulunmakta ve ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede de bir daha tıkanıklık gibi bir problem yaşanmamaktadır. Lavabo tıkanıklığı sorunlarının temel nedenleri ise kullanıcı hataları olmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra kullanıcıların daha dikkatli olması tıkanıklık probleminin de üstesinden gelecektir. Lavabo giderlerine atılan yanmış yağlar, ekmek kırıntıları, yemek artıkları ve çay posaları tıkanıklık oluşturmada oldukça etkilidir. Lavabo tıkanıklıklarında diğer bir neden ise usta hataları olmaktadır. Ustaların tesisat döşemeleri sırasında borulara yanlış eğimler vermesi sonucunda tıkanıklık oluşmaktadır. Cihazlı sistemler ile yapılan çalışmalar sonrasında nedeni ne olursa olsun tıkanıklık oluşmayacak şekilde hizmet sunulacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ