Tıkalı gider açma, Tıkalı gider açma işlemi nasıl yapılır - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Tıkalı Gider Nasıl Açılabilir, Gideri Nasıl Açarım 24 Şubat 2016

Tıkalı gider açma

Tıkalı gider açma konusunda hazırladığımız bu makale sayesinde size birçok kaliteli çözüm önerisi getirmeye çalıştık. Birçok kişi tıkalı gider açma işlemlerini hatalı yöntemler ile denedikleri için çok daha büyük masraflar ile karşılaşabilmektedirler. Siz de tıkalı gider açma yöntemlerimizi deneyerek kendiniz için küçük insanlık için büyük bir adım atabilirsiniz. Kullanabileceğiniz tıkalı gider açma yöntemlerinden bazıları şunlardır.

Tıkalı gider açma

Tıkalı gider açma için bilindik yöntemler

  1. Tıkalı gider açma konusunda en çok kullanılan yöntemler kimyasal yöntemlerdir. Çevrenizde bulunan marketlerde bu iş için özel olarak üretilmiş ürünler üretilmekte ve satılmaktadır. Bu ürünlerin kullanımı ise oldukça basittir. Lavabo aç adı verilen bu ürünleri lavaboya döktükten sonra deliği iyice doldurduğuna emin olmalısınız. Bu ürünler yuvarlak şekiller halindedir. Deliğe döktüğünüz zaman için kaplayacaktır. Bu dökme işinin ardından bir kapta yaklaşık 2 litre olacak şekilde sıcak su kaynatmalısınız. Suyun kaynatma ısısında olması önemlidir. Ardından deliğin içine boca edin. Deliğinizde yer alan kimyasal ile sıcak su reaksiyona girecek ve büyük ihtimal ile deliğinizi açacaktır. Bu tarz kimyasal ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünleri solumayın, çocuklarınızdan uzak tutun.
  2. Tıkalı delikleri açmanın bir diğer yolu ise uzun ince bir çubuk yardımı ile tıkalı bölgeye by pass yapmaktır. Bu işlemi yapmak için ince bir teli düz hale getirerek kullanabilirsiniz. Telinizin fazla ince olması durumunda deliği açmak yerine kırılabilir bu yüzden kırılmayacak bir tel seçimi yapmalısınız. Kaliteli tel tercihi sayesinde delik daha kolay şekilde açılacaktır. Deliğe soktuğunuz teli bir ileri bir geri olarak şekilde zorlayın. Basınç sayesinde delik açılacaktır.
  3. Bu yöntemlerin dışında evlerin olmazsa olmazı olan bir pompa edinerek işlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Pompalar aracılığı ile musluklarda ters basınç uygulayabilirsiniz. Bu basınç sayesinde delikler çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde açılacaktır. Aslında profesyonel tesisatçıların da bu tarz sorunlara getirdikleri çözümler bu çözüme benzerdir. Pompa bulabilmek için çevrenizde yer alan marketleri deneyebilirsiniz. Bunun yanında özellikle plastik malzemeler satan dükkânlarda da bulunabilmektedir. Bu ürünleri tercih ederken sağlam maddelerden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Yoksa ürünlerin güç uygularken elinizde kalabileceğini unutmayın.
  4. Bir diğer gider açma yolu da profesyonel destek almaktadır. Bu tarz profesyonel destek sayesinde işlerinizi hızlı ve güvenilir ellere teslim etmeniz mümkündür. Günümüzde özellikle internet sayesinde kaliteli şirketlere ulaşmak çok daha kolay oldu. Siz de doğru tercihler ile kendinizi yormadan kolay çözümler bulabilirsiniz. Bu iş konusunda uzman olan kişilerin özel cihazları bulunmaktadır. Kendiniz gider açmayı denerken sisteme de zarar vermeniz mümkündür.

Daha zorlu gider sorunları için

Tıkalı gider açma artık internet sayesinde herkesin öğrenebileceği bir konu haline geldi. Yine de tıkalı gider açma ilgili sıkıntılarınızda deneylere girişmeden önce bir uzmandan destek almayı düşünün. Bu destek sayesinde olası hasarlarınız daha da küçülecektir. Yanlış koyulan teşhisler nedeni ile tesisatlarınız çok daha büyük zararlar görebilmektedir. Tıkalı gider açma konunda uzman kişiler özel ekipmanları ile bu sorunları çözdükleri için problemler kısa sürede halledilebilmektedir. Siz de tıkalı gider açma konusunda profesyonel destek almak için google’ı kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde bu konuda uzman birçok kişi çalışmaktadır. Doğru tercihler hayat kurtarırı işlerinizin süresini kısaltır. Zamanınız size kalır. Değerli zamanınızı bu tarz yöntemler ile kendinize harcayabilir yada yukarıda belirttiğimiz yöntemleri evinizde deneyebilirsiniz. Yöntemleri denerken dikkatli olmaya özen gösterin.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ