Süsler Kombi Işık Yanıp Sönüyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Süsler Kombi Işık Yanıp Sönüyor 13 Kasım 2015

Süsler Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Kombi içerisinde meydana gelen sorunları kişiler tek başlarına çözmeye çalışmamalılardır. Bir uyarı durumu ortaya çıktığı zaman kişilerin mutlak suret ile yetkili servisi çağırmaları ve onların bu durum ile ilgilenmeye çağırmaları gerekmektedir. Süsler kombi ışık yanıp sönüyor seçeneğini değerlendirmek isteyen kişilerin şu alt aşlıklardan haberdar olmaları gerekmektedir. Süsler kombi ışık yanıp sönüyor uyarısının verilmesinin olası nedenleri şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Düşük voltaj problemi; kişilerin bu sorun ile karşı karşıya kaldığı ayların genel olarak kış ayları olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Elektrik kullanımının hat safhaya ulaştığı bu aylar içerisinde Süsler kombi ışık yanıp sönüyor sorununun ortaya çıkmasının sebebi de düşük voltaj olmaktadır.
  • Kombi içerisinde geçerli olan sıcaklık değerlerinin çok üstüne çıkması da bu uyarının verilmesine neden olmuş olabilir. Kişilerin bu sebepten ortaya çıkmış olan uyarıları çok iyi bir biçimde değerlendirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde kombi içerisinde çok büyük bir işleve sahip olan küçük parçaların zarar görmesine neden olunabilir.

Sorunların derecelerine göre alınabilecek önlemler de değişim göstermektedir. Kişiler eğer bir kullanım hatası yapıyorlarsa bunu kendi başlarına halledebilirler. Örneğin doğalgaz borusu kapatılmış ise Süsler kombi ışık yanıp sönüyor uyarısı verilmiş olabilir. Bu surumda vananın açılması vasıtası ile ışığın sönmesi gerekmektedir. Işık eğer sönmüş ise kişinin sorunu hallettiği de net bir biçimde ortaya çıkar. Doğalgaz kombi petek temizleme için petek temizliği sayfamızı ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ