Sümer Su Kaçağı Tespiti, Sümer Su Kaçağı Tespit - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Sümer Su Kaçağı Tespiti 8 Mart 2016

Sümer Su Kaçağı Tespiti

Günlerimizi, saatlerimizi, hatta ömürlerimizi geçirdiğimiz şehir bizleri oradan alıp oraya sürüklemekte. İstanbul için herkesin ortak görüşü; yıpratıcı bir atmosferi olduğudur. Bu atmosferi gün içerisinde her an solumaktayız. Otobüste, takside, vapurda, uçakta, toplantıda ya da bir ofis masasında geçen hayatlarımız bizleri yormaktan geri kalmamaktadır. Bu eylem içerisinde iken eve gidip dinlenmeyi isteyen milyarlarca kişi tanırım. Genelde eve gitmemiz bizi değiştirmekten çok “günü hatırlatmak” işine yarar. Uzandığımız yerde kalakalır ve çevremizde olanlardan bihaber yaşarız. Sıkıntılar peyda oluyor, problem ürüyor, dertler türüyor ama biz işin finalinde farkedebiliyoruz. Bu problemler bazı şekillerde göz önüne gelebilmektedir.

  • Çeşitli tesisat sıkıntıları
  • Duvar ve Sıva ile ilgili sıkıntılar
  • Nem dolu duvarlar
  • Zemin ve Parke problemleri

Hepsi görünebilir, hepsi çözülebilir ve hepsinin bir onarım aşaması vardır. Çoğu için kafamızı bir tarafa çevirmemiz yeterlidir. Ama bazıları için olay yerine gitmek gereklidir.

Su Kaçağının meydana geliş sebebi

Su kaçakları yapı itibariyle boruların aşınması sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar bir anda yada bir günde olmaz. Belirli bir sürecin eseridir ve dikkat edilmesi hususunda önem verilmesi gereklidir. Sümer su kaçağı tespiti ile ilgili bilgi edinmeniz ve profesyonel yardım almanız ön görülmektedir.

Su kaçakları hakkında bilginiz olmasını istiyorsanız, her gün dikkatlice kontrol etmelisiniz. Sorun size gelmez, siz soruna gitmelisiniz.

Sümer Su Kaçağı Tespiti

Sümer Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Su kaçağı bulma teknikleri

Su kaçağı bulma teknikleri modern dünyaya hızla ayak uydurmuş bir kavramdır. Modern aletler ve makineler ile yapılan ölçüm yada tetkikler ile kısa bir sürede tespit işlemi gerçekleşmektedir. Su kaçağı bulma teknikleri ile ilgili şunlar sıralanmaktadır;

  • Duvar yada yapı üzerinde Nem gözlemlenebiliyorsa, Nem Ölçer konu hakkında yardımcı olacaktır.
  • Tesisat içinde yer alan su borusunun içerisine hava basıncı verilir. Bu basınç sayesinde çıkan ses ile kaçağın nerede olduğu bulunabilir.
  • Tesisat içerisinde bulunan su borularının içerisine su basıncı verilir. Bu basınç sayesinde de ortaya çıkan ses ile kaçağın nerede olduğu bulunabilir.
  • Bir kamerayı borunun içerisine sokarak kaçağın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Tabii ki bu bahsedilen özel bir kameradır.
  • Sıcak bir su, tesisat borusunun içerisinden dökülür. Termal Kameranın çekimi ile görüntülerden yararlanılarak kaçağın yeri bulunabilir.

Su kaçağı bulma tekniklerinde hangi bölgeler hizmet veriyor

Sümer su kaçağı tespiti; günümüzde birçok insanımız tarafından karamsarlık ve endişe ile karşılanabilir. Tespit çalışmaları için ise İstanbul başta olmak üzere ülke bazında her noktada bu hizmete dair firmalar çalışmaktadır. Şehir içerisinde Zeytinburnu ve çoğu semt hizmet alan bölgelerdendir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ