Sultangazi Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Sultangazi Kanal Açma 27 Eylül 2015

Sultangazi Kanal Açma

Tesisat tamiratlarında kullanılan cihazlar ile Sultangazi kanal açma işlemleri çok kısa sürelerde ve garantili olarak yapılmaktadır. Alanında uzman çalışanların ve tesisat sektöründe kullanılan son sistem makinelerin yaptığı tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma işlemleri son derece kaliteli olduğu gibi aynı zamanda da uzun zaman garanti sunmaktadır. Tesisat tamiratları artık dünyada kırma dökme olmadan ve ortamlar pislenmeden yapılan kolay bir işlem halini almıştır. Ülkemizde de bu tesisat sektörünü takip eden ve sürekli gelim gösteren tesisat firmaları su kaçağı bulma, petek yıkama, tıkanıklık açma ve kanal açma işlemlerinde bu sistemleri kullanmaktadır. Kullanılan bu sistemler sayesinde aynı zamanda tamirat masrafları da düşmekte ve kişiler bu şekilde aldıkları tesisat hizmetlerinden son derece memnun kalmaktadır. Cihaz kullanımı olan firmaların seçilmesi bu tamirat işlemlerinde birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Tesisat tamiratları arasında en zorlu çalışma yöntemlerinin gerektirdiği kanal açma işlemleri bile pratik ve zahmetsizce yapılmaktadır. Cihaz kullanımı olan tesisat firmaları genellikle çalışmalarını şu şekilde yürütmektedir.

  • Tıkalı olan kanalda çalışma yapılabilmesi için ilk işlem olarak tıkalı olan alanın bulunması gerekir. Bu arama ve tarama işlemleri için kanalizasyon borularının içine kameralı görüntüleme sistemleri gönderilir. Bu sistemler tıkalı olan alanı kolayca bulduğu gibi tıkanıklık oluşturan pisliklerin de belirlenmesinde yardımcı olmaktadır.
  • Kanal açma çalışmalarında olsun su kaçağı bulma çalışmalarında olsun bu ilk tespitler çok önemlidir. Sorunun kaynağının tespit edilmesi işin de daha kolay yapılmasını sağlamaktadır. Bu aşamada tespit edilen pisliklerin oluşturduğu tıkanıklık için tıkanıklık açma çalışmaları başlayabilir.
  • Tıkalı olan kanal borusunun açılması için bilgisayar sistemine bağlı olan tıkanıklık açma robotları kullanılır bu robotlar sadece kanal açma için üretilmiş ve işlev güçleri maksimum seviyede olan cihazlardır.
  • Tıkanıklığı yok etmek için kanal içine gönderilen robotlar pislikleri en ufak parçalar halinde parçalar ve kanal borularından geçişlerini kolaylaştırır. Bu çalışmanın ardından ise kanal açılmış ve gider sistemi sorunsuz olarak çalışıyor duruma getirilmiştir.
  • Kanal açma işlemlerinin bu evrede bırakılması garanti oluşturmaz. Garantili kanal açma için sorunun kaynağı olan kanal borularının da yıkanması gerekir. Bu yıkama işlemi ile kanal borusundaki yağlanmalar ve arta kanal pislikler de temizlenmiş olur.
Sultangazi Kanal Açma

Sultangazi Kanal Açma

Kanal Açmada Tek Yöntem Vardır O Da Cihazlı Yöntemdir

Sultangazi kanal açma hizmetlerinde kullanılan bu yöntemler kanal açma işlemlerinde kullanılması gereken tek sistemi oluşturmaktadır. Bu çalışmanın dışında olan çalışma yöntemleri ise kaliteli bir tesisat tamirat hizmeti sunmamaktadır. Çünkü cihaz sistemine sahip olmayan tesisat firmaları kanal çevresini ve yüzeylerini kırdığı için hem zahmetli hem de sorunlu bir hizmet vermektedir. Bu tesisat firmaları kanal içindeki tıkanıklığı çözmek için kırma işleminin ardından kanal içine kancalı demirler sokarak pislik oluşturan maddeleri çekmeye çalışırlar. Fakat bu kancalı demirler. Pislikleri tamamını çekmeyecektir. Borularda yapışık halde bulunan pislikler ve yağlanmalar kısa bir süre sonra tekrardan tıkanıklık probleminin yaşanmasına neden olacaktır. Bu gibi bir kanal açma işlemi hem de maliyet açısından çok yüksek olmaktadır. Çünkü borulara ulaşmaya çalışan tesisat firması inşaat alanları oluşturacaktır. Bu şekilde sorunlu ve maliyetli tesisat tamiratları yerine Sultangazi kanal açma işlemlerinin tercih edilmesi her açıdan avantaj sağlayacaktır.

Star Tesisat firması 10 yıldır İstanbul genelinde kanal açma, tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma gibi işlemlerde kaliteli ve garantili hizmetler vermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde oluşan her türlü tesisat arızası için cihazlı hizmet veren Star Tesisat firması Teknolojik tesisat tamiratları için her daim hazır beklemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ