Su Sızıntı Tespit, Su Sızıntı Tespit Cihazı, Su Sızıntı Tespit Nasıl Yapılır - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Sızıntı Tespit 14 Mart 2016

Su Sızıntı Tespit

Su sızıntı tespit işlemi profesyonel tesisat ustaları sayesinde kullanılan modern cihazlar ile kırma işlemi yapılmadan zemin üzerinden yapılabilmektedir. Su sızıntısı tesisatta oluşan hasar ve eskimelerden kaynaklanabilmektedir. Bu hasar ve eskimeler kirli su ve sabun artıklarının pimaşı tahriş etmesi ve yıpratması ile olmakla beraber giderlerin açılması için kullanılan kimyasal ürün ve işlemlerden de kaynaklanabilmektedir. Evimizde, işyerimizde su sızıntısı olması durumunda ortamda rutubet, koku, küflenme, boyada dökülme oluşmaktadır. Sızıntının tespit edilebilmesi için eskiden pek çok yerin kırılması gerekmekteydi. Şimdi profesyonel firmaların kaliteli hizmet sunma anlayışı ile birlikte geliştirdikleri teknolojik cihazlar ile kırmaya gerek duymadan sızıntı tespiti yapılabilmekte ve gereken müdahale yapılmaktadır.

Su Sızıntı Tespit

Su sızıntıları pimaşlarda oluşabildiği gibi çamaşır ya da bulaşık makinelerinin kireç ve sabun artıkları ile yıpranması sertleşip kırılması ile de oluşabilmektedir. Çamaşır ya da bulaşık makinelerinden oluşan sızıntıların banyo ya da mutfaklarda oluşturduğu taşkınlar ile ortam ve eşyalarımız kirlenmektedir. Tuvalet, küvet ve lavabolardaki sızıntılar ise banyo mutfak koridorlara kadar ulaşabilmektedir. Kirli suların yaşadığımız ortama dolması ile oldukça zahmete gireriz. Sızıntının oluştuğu tek bir yer olabilir ya da bir kaç yer de olabilmektedir.

Sızıntının oluştuğu yer ya da yerlerin tespit edilmesi için profesyonel firmalar su kaçağı tespit cihazı kullanmaktadır. Sızıntıların tespiti için kullanılan bu cihazlar sayesinde bütün sızıntı tespitleri yapılabilmektedir. Sızıntıların tespiti için kullanılan bu gelişmiş cihaz ile zemin ya da duvar üzerinde kırmadan inceleme yapılmaktadır. Bu sırada Profesyonel ustamızda bir kulaklık bulunmaktadır. Cihaz sızıntının olduğu yeri tespit ettiğinde kulaklık ile sinyal göndermektedir. Bu sayede kırmaya gerek kalmadan sorun olan yerin tespiti yapılmakta ve gereken onarım yapılmaktadır. Su sızıntı tespit profesyonel firmaların kullandıkları su sızıntısı tespit cihazı ile yüzeyden yapılabilmektedir. Su sızıntısı tespit cihazı sızıntının nerede olduğunu bularak sinyal vermektedir. Bu sayede kırma işlemine gerek duyulmadan sızıntı tespiti yapılmakta ve onarımı yapılmaktadır. Yaşadığınız ortamda daha önce hiç olmayan koku ve rutubet olması durumlarında ilk aklınıza gelmesi gereken su tesisatında bir sızıntı olma ihmali olmalı ve profesyonel bir firmayı arayarak yerdım istemek olmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ