Su Kaçağının Yeri Nasıl Tespit Edilir - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağının Yeri Nasıl Tespit Edilir 5 Kasım 2015

Su Kaçağının Yeri Nasıl Tespit Edilir

Her insan faturasına baktığında en az bir kez kullanım miktarına inanamaz ve bir yanlışlık olduğunu düşünür. Genellikle herhangi bir yanlışlık yoktur ancak evimizle ilgili bilmediğimiz bir durum ortada yoksa. Su kaçakaları çoğu zaman faturaya yansımadan farkedilir niteliktedir. Su kaçağı olması durumunda göle görülür bir su sızıntısı olmaktadır.

Hepimiz bilmekteyiz ki su borularında oluşan bir hasar tam bir baş ağrısıdır. Temel problemimiz su kaçağının yeri nasıl tespit edilir diye düşünmektir. Çoğumuzun başına gelmiştir, banyodaki fayansları değiştirirken banyoyu bikaç gün boyunca kullanamama durumu. Ancak günümüzde böyle bir problem yaşamıyoruz. Artık elektronik cihazlar, su kaçağının yeri nasıl tespit edilir sorusunun cevabı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlk aşamada bütün odalar kontrol edilmezler su kaçağının olduğu bölge tahmini olarak bilinmektedir. Tahmin edilen bölgede öncelikle sıcak su borularındaki hasarlar yoklanır. Ardından soğuk su borularına bakılır. Bunu sebebi ise sıcak su borularına gelen suyun yani kombiye gelen suyun en başta yine o soğuk su borularından geçmesidir. Su kaçağının yeri nasıl tespit edilir diyorsanız, doğru aletlerin ve edevatlar olan tesisatçılar tarafından tespit edilir. Tesisatçınıza uygun aletleri olup olmadığını sormayı unutmayınız. Evinizde su kaçağı mı var ? Su kaçağının yeri nasıl tespit edilir diye kara kara düşünmenize gerek yoktur artık teknoloji sayesinde herşey daha kolay bırakında tesisatçılar bu sorunsalın çözümünü düşünsünler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ