Su Kaçağı Tespiti Kırmadan, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Nokta Buluşla 14 Mart 2016

Noktasal su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağının tespit edilmesidir. Evinizde ya da işyerlerinizde oluşan su kaçaklarını tespit etmek için geliştirilen son teknoloji ürünü modern cihazlar ile işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Bütün musluklar kapalı olduğu halde sürekli su sesi mi duyuyorsunuz? Duvarda, zeminde ya da tavanda ıslaklık, ortamda rutubet, küf kokusu mu var? Sık sık su yüklemek ya da yüksek faturalar ödemek zorunda mı kalıyorsunuz? Tüm bu sorulara verdiğiniz cevap evet ise su tesisatınızda kaçak var demektir.

Su tesisatındaki kaçaklar tesisatın eskimesinden ya da su basıncından dolayı tesisatta oluşan kırılmalar ve çatlaklardan olabilmektedir. Böyle bir durumda su kaçağı tespiti kırmadan tespit edilmesi bir kaç yıl öncesine kadar oldukça zordu. Su kaçağının tespit edilmesi için ev ya da iş yerlerinde kırma ya da delme yapmak gerekiyor ve zaman kaybı yaşamamıza neden oluyordu. Su kaçağı tespiti kırmadan yapıldıktan sonra tesisattaki hasatlı yerin onarımı yapılıyor ve asıl iş bundan sonra başlıyordu.

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Nokta Buluşla

Tüm kırılan ve delinen yerlerin de onarılması gerekiyor ve bu işlerin yapılması günler sürüyor, masraflarda katlanıyordu. Bu yöntemleri hâlâ mahallenizde bulunan tesisat ustanız kullanıyor olabilir. Sizinde yıllardan beri tanıdığınız tek ve emektar ustanızdan başka bu işlerde uzman birilerinin olduğu aklınıza gelmeyebilir. Babasından ya da ustasından tesisat işlerinin böyle yapıldığını öğrenmiştir ve onların anısına hürmeten aynı yoldan devam etmeye çalışıyor ve yenilikleri takip etmiyordur. Güler yüzlü hatır naz bu ustanız size güven verse de tesisat işlerinde hiç beklemediğiniz ekstra masraflara istemeden de olsa neden olabilmektedir. Siz yine de emektar ustanızın halini hatırını sorun ama profesyonel ve yeniliklere açık tesisat ustalarından yardım isteyin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Peki zamanınızı ve paranızı nasıl boşa harcamadan su kaçağının tespiti yapılabilir. Tesisat ustaları ve mühendisler ile birlikte geliştirilen su kaçağı tespit cihazı ile en fazla 20 dakika içinde kaçağın tespitini yapıyoruz. Su kaçağının tespitini yaparken ise kırma,, delme, kazma yapmıyoruz. Su kaçağı tespit cihazı ile kaçağın olabileceği yerlerde cihazı tutuyoruz, bu sırada cihaza bağlı olan kulaklığı kullanıyoruz. Cihaz su kaçağının yerini noktasal olarak tam yerini buluyor ve titreşim ile haber veriyor. Sadece kaçağın olduğu yeri kazıyoruz ve tesisat borusunu değiştiriyoruz. Hepsi bu kadardır. Noktasal su kaçağı tespiti ile paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Kaliteli ve güvenli hizmet sunma anlayışı ile sahip olduğumuz son teknoloji cihazlarımız ve eğitimli kadromuz ile yardımınıza hazırız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ