Su kaçağı nasıl tespit edilir, Kırmadan Su kaçağı nasıl tespit edilir - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Nasıl Su Kaçağı Tespit Edilir 14 Mart 2016

Su kaçağı nasıl tespit edilir? Gelişen teknoloji ile bu soruya verilecek cevap modern su kaçağı bulma cihazı ile tespit edilir, olacaktır. Tesisat ustalarının ve mühendislerin bir araya gelerek tesisat sorunlarına kısa sürede zahmetsiz çözümler bulma anlayışı ile geliştirdikleri teknoloji harikası makineler ile kırmadan kameralı cihazlarla tıkanıklık tespiti yapılması robot makinelerle tıkanıklığın açılması yanında su kaçağı tespiti de kameralı cihaz ile ya da nokta atışı ile su kaçağını tespit edebilen detektörler ile yapılabilmektedir. Bu ekipmanlara ise sadece yeniliğe açık olan teknolojiği her an takip eden eğitimli tesisat ustaları sahiptir. Çünkü amacımız sorununuza en kısa zamanda temiz ve kolaylıkla çözüm sunabilmektir.

Su kaçağı nasıl tespit edilir

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su kaçağı nasıl tespit edilir? Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı var ise sızıntı ya da taşma ile karşı karşıyaysanız bizi arayabilirsiniz. Son teknoloji ile geliştirilen su kaçağı tespit cihazımız ile birlikte gelerek evinizde ya da iş yerinizde oluşan kaçağın nerede olduğunu kameralı cihaz ile ya da fayans ve beton üzerinden delmeye ve kazmaya gerek duymadan tespit edebiliriz. Su kaçağı tespit cihazı çok hassas çalışmakta ve noktasal olarak su kaçağının yerini tespit edebilmektedir. Bu sızıntılarına karşı hassas olarak geliştirilen su kaçağı tespit cihazı kaçağın yerini tespit etmekte ve bu cihaza bağlı olan ve bizim kullandığımız kulaklığa sinyal göndermektedir. Su kaçağı tespit cihazının gönderdiği sinyal ile sıva ya da beton altında olan su kaçaklarının bile tespitini yüzeyden yapabilmekteyiz. Daha sonra sadece kaçağın olduğu yeri kazarak su tesisatı borusunda kırılma varsa ya da contasında eskimeden kaynaklı kaçaklar oluşuyorsa boruyu değiştirmekteyiz.

Su kaçağı nasıl tespit edilir? Her yeri su bastı, kaçağın kaynağı nerede diye düşünmeyin. Bizi arayın biz yardımcı olalım. Kaliteli hizmet sunmak bizim işimiz. Hiç bir kırma, delme işlemine gerek duymadan su kaçağının nerede olduğunu tam olarak bulabilmekteyiz. Siz arkanıza yaslanın ve bir fincan kahve için ya da günlük işlerinize devam edin. Göz açıp kapayıncaya kadar sorunu tespit edip tamiratını yapalım. Gereksiz yere kırılan fayansları yenileme derdiniz olmasın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ