Su Kaçağı Tesbiti Ve Yapımı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Tesbiti Ve Yapımı 23 Ocak 2016

Su Kaçağı Tesbiti Ve Yapımı

Su kaçağı sorunu, birçok evde meydana gelebilmektedir. Su kaçağı tesbiti ve yapımı çok çeşitli firmalar tarafından yapılabilmektedir. Firmalar genelde “kırmadan su kaçağı tamiri” şeklinde sloganlar yapmaktadırlar fakat her firma bunu sağlayabilecek donanıma sahip değildir. Su kaçağı sonucu duvarlarda dökülme meydana geldiği için, kaçak var diye evinize çağırdınız iyi iş yapmayan firmaların makine kullanmak yerine direkt duvarın dökülen yerlerini kırdıklarını görebilirsiniz. Fakat bu durum yanlış sonuçlar getirebilir. Çünkü her zaman dökülen duvar su kaçağı anlamına gelmemektedir. Bazen rutubet sebebi ile de duvarlar dökülebilir. Bu yüzden, dinleme cihazı kullanmayan firmalara güvenmek zor olmaktadır. Dinleme cihazı nokta atışı yaparak, borunun tam olarak nereden kırıldığını anlayabilir.

Su Kaçağı

Su kaçağı, iyi bir tesisatın işlenilmemesi sebebi ile meydana gelebilir. Bunun yanında zaman da tesisat borularının eskimesi için bir etkendir. Su kaçağı tesbiti ve yapımı günümüzde kolay bir işlem haline gelmiştir. Çünkü kullanılan aletler, yenilikçi aletlerdir.

Tesisat Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

İlk olarak, ve aslında en önemli olan şey, tesisatı yaptıracağınız firmayı iyi seçmektir. Ucuz olduğunu iddia eden fakat işini iyi yapmayan firmalar oldukça fazladır. Maliyeti az olduğu için bu gibi firmaları tercih etmek başta çekici gelebilir fakat, yapılan işlerin kalıcı olmayacağı aşikardır. Tekrarlandığında yine masrafa girmek zorunda kalıp, daha fazla para harcayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ