Su Kaçağı Sultangazi - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Sultangazi 30 Eylül 2015

Su Kaçağı Sultangazi

Tek bir borudan kaynaklanabilen ve günlerce sorun yaşattıran su kaçakları günümüzde sıkça görülen durumlardandır. Su Kaçağı Sultangazi, elinde bulunduğu ekipmanlar ile su kaçaklarının tespiti konusunda büyük bir gelişme kaydetmiştir. Uzman bir ekip ile yapılan çalışmalarda, beklentilerin tümüne uygun bir hizmet, profesyonel olarak verilmektedir. Bir su kaçağının en bariz belirtisi, duvarlarda meydana gelmektedir. Duvarlardan akan sular, kabarmalar, boyanın çıkması ve pis su tesisatında patlak olduğunda yayılan kötü kokudur. Bunların her biri çekilemez durumlardır ve can sıkını durumların temelini oluşturmaktadır. Tüm bunlardan kurtulabilmek için gelişmiş cihazların kullanılması gerekmektedir. Çünkü bu cihazlar, su kaçağı bulma işleminde büyük bir göreve sahiptir. Kesin olarak kaçağın yerini tespit etmesi bir yana, soruna direk olarak çözüm getirebilen bir görevi de bulunmaktadır. Kimi kazan su kaçakları problemlerinde su sızıntısının nereden geldiğini ilk zamanlar bilinmediği için komşular suçu birbirine atabilmektedirler. Fakat su kaçağının hangi kattan ya da tesisattan geldiğiniz öğrenmek için termal kameralar, dinleme cihazları, nem ölçerler, kullanılmaktadır. Kesin olarak nereden bir su sızıntısı meydana geldiği bu sayede tespit edilebilmektedir. Yine de sadece su kaçakları tesisat sisteminde olan sorunlardan bir tanesi değildir. Gider borularında ve temiz su borularında da bazı problemler meydana gelmektedir. Özellikle bu nedenlerde, tıkanıklıklar baş göstermektedir. Klozet açma ve tuvalet açma gibi hizmetlerde de bazı makineler kullanılır. Tıkanıklık açmaya yarayan bu makineler, tortu, kireç, nesne gibi tüm cisimleri parçalayarak borudan uzaklaştırmaktadır. Su kaçaklarında nedeni çok bariz olan bazı sebepler bulunmaktadır. Bu sebepler ve onarımında;

  • Genel olarak su kaçaklarında plastik borularının kalitesizliği yer almaktadır. Borular zamanla açılma yaparak kaynak yerlerinden açılma göstermektedir.
  • Bir diğer su kaçakları problemlerinde ise, eskimiş demir tesisatlar yer almaktadır. Zamanla paslanma ve çürümeden dolayı borularda kopmalar ve ayrışmalar meydana gelir. Bu nedenle su sızıntısı meydana gelir.
  • En çok görülen unsurlardan bir tanesi de umursamadan bağlanan tesisatlardır. İlk inşaat sırasında özensiz bir şekilde birbirine tam bir uyumlu bağlanılması gereken boruların, el çabukluğu ile özensiz bir şekilde yapılması da su kaçaklarının temel sebeplerini oluşturmaktadır.
Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçaklarında ve Tesisatlar da Bilinmesi Gerekenler

Su Kaçağı Sultangazi ekibi, su kaçak tespiti ile kanal açma hizmetinde büyük bir hizmet vermektedir. Ayrıca tıkanıklık konularında da gerekli tüm ekipmanlara sahiptir ve direk sonuca dayalı bir hizmet vermektedir. Bu sayede gitmiş oldukları her yerde işlerinin hakkını veren bir çalışma sergilemektedirler. Kaçaklar her zaman olabilmektedir fakat bu olduğunda yapılan müdahalenin büyük bir önemi vardır. Çünkü yanlış bir biçimde uygulanan önlem, su kaçağı bulma konusunu çok farklı boyutlara taşıyabilmektedir. Bu nedenle izlenmesi gereken yolun her zaman için olumlu sonuç vermesi gerekmektedir. Bunun içinde su kaçakları olmak üzere tüm tesisat hizmetinin Su Kaçağı Sultangazi hizmetindeki özel cihazlar ve teknolojik ekipmanlarla yapılması gerekmektedir.

Tesisat konusunda verim alabilmek istiyorsanız rotanızı Star Tesisat‘a yönlendirebilirsiniz. Çünkü güven duygusunu çoktan müşterilerine aşılamış olarak hizmetini en etkin bir şekilde vermektedir. 10 yılı aşkın süredir verdiği tesisat hizmetinde birçok kişinin sorunlarına çözüm getirmiştir. Ev sahiplerini bilinçlendirmiş ve neler yapılması gerektiği konusunda uyarmıştır. Özellikle tuvalet tıkanıklığı konularında tuvalet açma ve kanal açma işlemelerini nasıl yapılacağını da telefonla detaylı bir şekilde anlatmıştır. Tıkanıklık açma işlemleri makine kullanılarak, kamera ile tespit sayesinde yapılmaktadır. Bu sayede büyük dertlerden, sıkıntılardan ve gereksiz masraflardan da uzaklaşılmış olunur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ