Su Kaçağı Silivri - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Silivri 30 Eylül 2015

Su Kaçağı Silivri

Su sızıntıları…Büyük bir sorunsuz ve çözülmesi için özel bir makine sistemi kullanılması gerekmektedir. Bu makineler insan gözünün göremediği ve işitmediğini yapmaktadır. Su Kaçağı Silivri su kaçakları tespitini yaparken bu cihazları kullanmaktadır. Gereksiz yere bir evi ya da diğer mekanları harabeye çevirmeden ve ev sahiplerini büyük bir masrafın yüküne boğmadan, kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Hizmeti çözüm odaklıdır ve su kaçağı bulma konusunda deneyimli bir işlem görmektedir. Bu sayede, su sızıntısı bulma işlemi, gelişmiş cihazların kullanımı sayesinde elle konulmuş gibi bulunmaktadır. Sadece su sızıntısının olduğu alana kırma işlemi yapılarak çok ufak çapta bir bölge açılmış olmaktadır. Su sızıntısının olduğu bölgede de tesisattaki kırılma, çatlama, yerinden oynama yüzünden su sızıntısına da müdahale edilmektedir. Tüm bu hizmetler deneyimli kişilerce yerine getirilmekte ve düzenlenmektedir. Akustik dinleme cihazlarının yardımı ile kesin olarak su sızıntısının tespitinin yapılmasıyla ve kamera sistemlerinin bu esnada tam olarak yeri tespit etmesi ile su sızıntısına neden olan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Bu hizmette ek olarak tesisat hizmetlerinde kamera ile önceden tespit yapılan tıkanıklık açma işlemleri bulunmaktadır. Kamera ile tespit yapıldıktan sonra tıkanıklığın olduğu alan tuvalet açma ya da klozet açma ise, makine devreye girer ve tıkanıklığın olduğu bölgeye ulaştırılır. Böylece, tıkanıklık sorunu da bu şekilde çözülmüş olmaktadır. Tesisat hassas bir döngü içerisinde sürekli suyun devir daimini yaptığı için hassas yaklaşmak gerekmektedir. Çünkü tesisata zarar vermeden su sızıntısının yerini bulmak önemlidir. Bunun için yapılması gereken müdahalenin;

  • Profesyonel bir yapıya sahip olan bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.
  • Daha önce yüzlerce kez su kaçak tespitini yapan ve bu konuda müşterilerin sorununa direk olarak çözüm bulan bir hizmeti vermesi gerekmektedir.
  • Müşteri ile ilişkilerini sımsıkıya tutarak, taleplerini doğru bir şekilde yerine getirmek için çabalamalıdır.
  • Gündemden uzak kalmayarak ve ilkel bir yapıya bürünmeden teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmalı ve kullanmalıdır.
Silivri,

Su Kaçağı Silivri

Su Tesisatı Kaçağının Tespiti Yapılırken Neden Cihazlara İhtiyaç Duyulur?

Tesisat bizim gözle görmediğimiz bir alanda binanın yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Fakat su kaçaklarının olmasının en temel sebeplerini Su kaçağı Silivri ekipleri her zaman gittikleri yerlerdeki kişilere açıklamaktadırlar. Su kaçakları genel olarak eski demir boruların paslanması ve eskimesi sonucu, boruların yanlış döşenmesi sonucu oluşmaktadır. Bu nedenle duvarın arkasında ya da diğer bölgelerdeki tesisattaki su sızıntılarına ulaşmak için cihazların yardımı şarttır. Bu cihazlar yüksek görüntü kalitesine sahip kamera ve suyun damladığını en iyi şekilde hisseden akustik dinleme cihazlarıdır. Ayrıca kanal açma işlemlerinde de bir makine kullanılır ve kamera ile tespit yapıldıktan sonra tıkanıklığın olduğu bölgeye ulaştırılır. Su kaçağı bulma işlemlerinde akustik dinleme cihazı ve kamera sistemi kullanılarak sorunun ana kaynağı tespit edilir. Su kaçağı Silivri su sızıntısının olduğu bölgeye müdahale eder ve sorunlar ortadan kalkar. Bu sayede kaliteli bir hizmetin en iyi verimiyle, güzel neticeler ardından moloz ve büyük bir masraf bırakmadan ele alınmış olmaktadır.

Star Tesisat, kendi sektöründe uzun zamandır bu işlerle haşır neşir olarak hizmetini vermiştir. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde, tüm tesisat şikayetlerine anında müdahale edebilmek için ekip kurmuş ve bu ekibini özel olarak eğitmiştir. Gerekli tüm cihazlara sahip olarak tuvalet tıkanıklığı sorununda makine yardımı ile tuvalet açma hizmetini, diğer tıkanıklık açma hizmeti içinde kanal açma hizmetini vermektedir. İhtiyaç ve sorun neyi gerektiriyorsa ona göre günümüzün modern teknolojisini kendi altyapı bünyesinde dahil etmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ