Su Kaçağı Bulma - Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yöntemleri - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Akar Kaçağı Biz Buluruz 24 Şubat 2016

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Termal Kamera
Isı odaklı çalışan bu cihazlar, özellikle sıcak suyun geçtiği alanlarda su kaçaklarını tespit etmek için ısıya duyarlı olarak çalışmaktadır. Suyun geçtiği alanlar bu cihazlar ile tespit edilir ve sonrasında akustik dinleme cihazıyla noktasal tespit yapılır.
Akustik Dinleme Cihazı
Eğitimli servis personellerimiz tarafından kullanılan bu özel cihazlar ile sı kaçakları hassas dinleme ile noktasal olarak tespit edilmektedir.

İşimizde Uzmanız
7/24 su kaçağı bulma hizmetlerimiz hiç bir kırma dökme işlemi olmadan devam ediyor.

Su kaçağı bulma yöntemleri her geçen gün gelişmektedir. Bu yöntemler sayesinde kısa sürede su kaçağı bulma imkânınız bulunmaktadır. Bu tarz sorunlar bir çok zaman çok daha yüklü maliyetler ile karşılaşmanıza neden olabiliyor.

Su Kaçağını Nasıl Buluyorsunuz?
Su Kaçağı Tamiri Yapıyor musunuz?
Tamir Aşamasında Kırma İşlemi Oluyor mu?

Yılların verdiği tecrübe ile tüm su kaçağı sorunlarınıza acil çözümler üretmekteyiz. Noktasal olarak yapılan işlemler sayesinde, eviniz ve/ya iş yerlerinize bir zarar vermeden sorunlu olanların tamirini gerçekleştiriyoruz.

Özellikle işi bilmeyen ustalar kırıp dökerek zaten oldukça yüksek olan tesisat maliyetlerine bir de inşaat maliyetleri ekleyebiliyor. Özellikle büyük şehirlerde bunu işe dönüştürmüş olan dolandırıcı şirketler bile var.

Siz de uzmanlar aracılığı ile kaliteli hizmet alarak, kanmadan, dolandırılmadan sorunlarınızı çözebilirsiniz. Su kaçağı bulma konusunda yeni teknolojik donanımları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Hayatın her alanında olduğu gibi su kaçağı bulma konusunda da teknoloji en büyük yardımcınızdır. Bu tarz küçük çözümler ile kendinize çok daha fazla zaman ayırabileceğinizi unutmayın. Kalite ve teknolojik hizmet çözümler sunan firmamız size bu konuda destek olabilir.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağını Nasıl Bulursunuz?

  • Su kaçağı bulurken kullanacağınız yöntemler arasında ilk yöntem kırma dökmedir. Bu yöntem aracılığı ile balyoz kullanarak tahmini su kaçağının olduğu düşünülen tüm alan yıkılmaktadır. Bu tarz alanların yıkılması birçok açıdan çok büyük maliyetlere neden olabilmektedir. Olası durumlarda hatalı bölge tespiti nedeni ile yeni alanlar balyozlanması gerekebilir. Bu tarz kulaktan dolma teknikleri denemeyin. Günümüzde çok daha gelişmiş teknikler tespit yapmak mümkündür. Bu tarz tespitler ile kendiniz için hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz.
  • Geçmişte kullanılan yöntemlerden bir tanesi de hassas cihazlar ile tesisatı dinleme yöntemi idi. Bu yöntemi kullanan uzmanların kullandıkları streteskop benzeri bir cihaz ile su dolaşım olan sistem içerisinden nerede kaçak olduğunu hızlı bir şekilde tespit edebileceklerini söylüyorlardı. Fakat bu yöntem de günümüzde oldukça geride kalmış bir yöntemdir. Apartmanların akustik sistemleri çok farklı sesler bulmaya ve yanlış yer bulmaya neden olabilir. Yada dinlemeyi yapan kişinin işitme kaybı nedeni ile sistemde yer alan kayıp bulunamayabilir. Günümüzde teknoloji insan becerisini neredeyse sıfıra indirerek kalıcı ve net çözümler bulmaya yarayan bir çok ürün ile insanlığa hizmet etmektedir.
  • Kırmadan cihazlar ile noktasal tespitler yapmak günümüzde robotlar ile mümkün olmaktadır. Siz de bu tarz cihazlar aracılığı ile sorunlarınız çok daha net bir şekilde çözme şansına sahipsiniz. Size kesintisiz  hizmet veren uzmanlarımız , son teknoloji cihazlar ile kalıcı çözüm üretmektedir. Bu akıllı robotlar sistemin içindeki problemli kısmı yüzde 100 olarak tespit etme garantisi sunmaktadır. Bu yöntem sayesinde çok daha küçük bir bölgenin kırılması ile çözüme ulaşmak mümkündür. Özellikle güven vermeyen tesisatçılar bu tarz işleri daha çok para kazanmak için yapabiliyorlar. Bunun yerine hesap verilebilir veriler ile bu sorunlarınızı çözmeniz sizin avantajınıza olacaktır.

 

Su Kaçağına Hızlı ve Kolay Çözümler Üretiyoruz

Su kaçağı bulma yöntemlerini kullanarak eviniz için seri çözümler üretmeniz mümkün. Su kaçağı sorunlarını küçük görmeyin. Bu sorunlar ilerde büyüyerek çok daha büyük problemler yaratabilmektedir. Su kaçağı bulma konusunda lider kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Su kaçağı bulma ciddi bir iştir ve uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Kendi başınıza çok daha büyük işler getirmeden kalıcı çözüm yolunuz olan Star Tesisat’ı tercih etmeniz sizi mutlu edecek. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ