Su Kaçağı Bulma Zeytinburnu - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Bulma Zeytinburnu 24 Ocak 2016

Su Kaçağı Bulma Zeytinburnu

Su kaçağı bulma Zeytinburnu için tesisatçınızı arayın. Çünkü muhtemelen kombinizin bir parçası delinmiştir. Ve bu parçanın değiştirilmesi gerekir. Su kaçağı bulma Zeytinburnu’nda oturan vatandaşlar için hizmet veren tesisatçınızı arayın.

Peki Su Kaçağı Hangi Parçalardan Dolayı Olur?

Kombinizin emniyet bendinden su kaçırma ihtimali vardır. O halde tesisatçınızdan yardım istemeniz gerekir. Tesisatçınız sorunu kavrayarak kısa sürede gerekli tamiri yapacaktır. Bu sorun var ise tespiti kolaydır. Siz de fark edesiniz. Çünkü kombinizin altından damla damla suları fark edersiniz. Tamiri de kolaydır. Parça değişimi ile sorununuz hallolacaktır.

Kombiniz üç yollu vananın gövdesinden su kaçırıyor olabilir. Eğer bu bölgeden bir su kaçağı olur ise bunu fark etmeniz oldukça kolaydır. Çünkü kombinizden akan suları gözünüz ile fark edersiniz. Müdahale edilmesi de kolaydır. Parça değişimiz ile kombiniz eski verimli çalışma düzenine geri dönecektir.

Kombinizin parçalarından biri olan pompa bilonunda da bir sorun olabilir. Bu durumda da yine kombinizin su basıncı düşecektir. Pompa bilonunda olan bir arıza hemen anlaşılır. Çünkü pompa bilonunuz su kaçırıyordur ve bunu göz ile tespit kolaydır. Kombinizden akan suları fark edersiniz. Parça değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bunlar dışında kombinizin bir başka sorunu da olabilir. Bunun için uzman görüşüne başvurmanız gerekir. Böylece kombinizden daha yüksek verim alacağınız günler elbet gelecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ