Su Kaçağı Bulma, Tamir Etme, Çözme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Bulma, Tamir Etme, Çözme 24 Ekim 2015

Su Kaçağı Bulma, Tamir Etme, Çözme

Tesisat donanımlarında meydana gelen su kaçak arızalarında profesyonel işlemler uygulanması ve cihaz kullanılması son derece önemlidir. Su kaçak problemleri çok büyük hasarlı arızalara yol açacağından dolayı hemen müdahale edilmesi gereken tesisat arızlarıdır. Duvarlarda su damlamaları ve nemlenmeler ile başlayan bu su kaçağı probleminde su kaçağı nasıl bulunur sorusu akla gelmektedir. Tesisat borularının herhangi bir noktasında meydana gelen su kaçaklarında, su kaçak bölgesinin tam olarak bulunması ve onarılması gerekmektedir. Bilindiği gibi tesisat tamiratlarında iki farklı şekilde işlem uygulayan tesisat firmaları bulunmaktadır. Bu tesisat firmalarının su kaçağı nasıl bulunur sorusuna verecekleri yanıtlar farklı olacaktır. Bu soruya verilen yanıtların farklı olmasının tek nedeni ise tesisat firmalarının teknolojik alt yapılarının birbirinden farklı olmasıdır. Teknolojik alt yapıları farklı olan tesisat firmalarının su kaçağı nasıl bulunur sorusunda uygulayacakları işlemlerin kalitesi, tamirat süresi ve tamirat fiyatları da birbirinden farklı olacaktır. Su kaçağı nasıl bulunur sorusunu ilk olarak teknolojik alt yapısı sağlam olan bir tesisat firmasına yöneltildiğinde şu şekilde bir cevap alınacaktır.

  • Su kaçağını bulmak için işlem uygulayan ve cihaz kullanımı olan tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanacaktır. Bu sistemler sayesinde sukaçağı nasıl bulunur sorusuna en kaliteli cevaplar verilmiş olacaktır.
  • Akustik dinleme cihazları ile tüm tesisat noktaları dinlenecek ve su kaçağı olan alanlar noktasal olarak tespit edilecektir.
  • Tespit edilen bu su kaçağı alanlarına kameralı görüntüleme sistemleri gönderilecek ve kaçağın hasar boyutları belirlenerek nasıl bir işlem uygulanacağı saptanacaktır.
  • Su kaçağı nasıl bulunur sorusunda cihaz kullanımı olan firmalar kırma dökme olmayacak, tamiratlar çok kısa sürede bitecek ve yapılan işlemlerin maliyetleri çok düşük olacaktır diye cevap verecektir.
Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su Kaçakları Cihazlar İle Bulununca Kaliteli İşlemler Ve Düşük Maliyetler Olur

Su kaçağı nasıl bulunur sorusunda cihaz kullanımı olmayan firmaların cevapları ise şu şekillerde olacaktır. Öncelikle bu tesisat firmaları tüm su tesisatının geçtiği yerleri kıracak ve ondan sonra işlem uygulayacaktır. Bu kırma dökme işlemleri ise su kaçağı nasıl bulunur sorusunda daha baştan duyulmak istenmeyen cevabı olacaktır. Yapılarda meydana gelen bu kırma dökme işlemleri tüm yapının kirlenmesine, eşyaların mahvolmasına neden olacağı gibi günlerce süreceği ve yüksek maliyetli işlemler olacağından su kaçağı nasıl bulunur sorusunun istenmeyen cevabı olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ