Su Kaçağı Bulma Firması, Su Kaçağı Bulma Firması - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Kaçağı Bulma Firması 23 Mart 2016

Su Kaçağı Bulma Firması   

Su kaçağı bulma firması, evinizde istenmeyen su kaçaklarını özel cihazlar ile bulup hiçbir kırma gerekmeden tespit edip sorunu çözen, profesyonel teknisyenlerden oluşan firmadır. Gayrimenkul sahibi veya kiracıları gereksiz yere oluşacak binlerce liralık masraftan kurtaran su kaçağı bulma firması kullandığı teknik ile teknolojinin tüm nimetlerden yaralanmaktadır.

Su kaçağının yerini tespit etmek iki önemli unsurun bir araya gelmesiyle mümkündür. Özel olarak yetiştirilmiş uzman teknisyenler ve modern su kaçağı bulma cihazlarının bir araya gelmesiyle sorun kısa sürede çözümlenmektedir. Evinizde su kaçağını fark etmeniz uzun bir vadede mümkün olabilmektedir. Bu süre genelde çok uzun bir süreçtir. Sızıntının başlamasıyla birlikte kısa vadede bunun fark etmek çokta kolay değildir. Hele ki sızıntının kaynağı duvarların arkasında, beton ve ya asfalt bir zemin altında, kalorifer tesisat borularında veya yerden ısıtma sistemlerinde ise gözle görülmesi zor olduğundan tespit aşaması sürecide meşakkatlidir.  Sizin fark etmeniz ise suyun kendine dışarı çıkacak bir yer bulması ile başlar.

Su Kaçağı Bulma Firması

Çoğu kişiler su sızıntısının kaynağının, suyun çıktığı yerde veya o kısmın yakınlarında olduğunu düşünürler. Amatörce müdahaleler yaparak o bölge kırılır ve sızıntı aranır, sızıntının bulunamadığı her an kırılmaya devam edilir. Su kaçağının kaynağı çok daha uzakta ise o noktaya kadar kırılmakta ve büyük bir tadilat sorunuyla karşı karşıya kalınmaktadır. Bunun durumunda ortaya çıkacak maddi hasar korkunç boyutlara ulaşabilmektedir. Bu yöntem ile bile çoğu zaman sızıntının kaynağı bulunamaz. Kırılmış her yer dağıtılmış bir biçimde iş işten geçtikten sonra su kaçağı bulma firması arandığı olmuştur. Küçük bir maliyet ile çözülecek sorun gayrimenkul sahibi veya kiracılar için ciddi maliyetlere sebep olmaktadır. Su kaçağı bulma firmaları bu gibi durumlarla birçok kez karşılaşmışlardır. Bu yüzden işi profesyonellere bırakmak gerekmektedir. Sızıntının kaynağını özel cihazlar ile çok kısa zamanlarda tespit edip tamir eden firmaları tercih etmek sizi büyük maliyetlerden kurtaracaktır.

Su Kaçağı Bulma Firmasının İşleyişi   

Su kaçağı bulma firmasının işleyişinde kesin ve şüpheye mahal vermeyen bir süreç izlenmektedir.  Su sızıntısını fark eden ya da şüphelenen müşteriler firma ile irtibata geçerler, uzman kişilerce karşılanan müşteriler sorunun tespit edilmesi ve yerinde incelenmesi üzere ilgili su kaçağı olan yere uzman ekipmanlar ile giderler. Küçük bir onarım alanında incelemelerini yapan teknisyenler var ise su kaçağını noktasal olarak tespit ederler.

Tadilatı yapar ve sorunu ortadan kaldırırlar. Müşterinin aklında çeşitli soru işaretleri her zaman kalmaktadır ama kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde su kaçağı bulma firması bu şüphelere yer vermeden müşteriye kesin sonuç ve gözlemler ile rapor verirler. Pis veya temiz su borusunda özel kameralı cihazlar ile ilerleyen ve video görüntüsü kaydeden teknisyenler kaçağın olduğu yerdeki görüntüyü müşteriye gösterirler. Tadilat sonrasında da aynı işlemi yaparlar ve tekrar müşteriye gösterirler. Böylece firma işini kusursuzca yerine getirmenin mutluluğu ile en düşük maliyetlerle bu sorunun üstesinden gelmiş olurken, müşterinin memnuniyet de kazanılan bir değer olarak firmanın hanesine yazılır.

Su kaçağı bulmada uzman şirketlerin tercih edilmesi her açıdan müşterinin yararına bir durumdur. Amatörce yapılan hizmetlerde ilgili kişi tek olarak çalışan özel ekipmanlara sahip olmayan kimseler olabilir. Bu kişileri aradığınızda kalıplaşmış maliyetler ile karşılaşabilirsiniz ve bu maliyet arıza tespitinde sürekli artabilir. Bununla beraber kırılıp sökülen yerlerin maliyeti ile de sizin uğraşmanız gerekecektir. Su kaçağı bulma firmaları ise yerinde kaçak tespiti yaptıktan sonra size sundukları rapor ile uygun fiyatlar vererek, sizin ve gayrimenkulünüze gelecek zararın en aza indirilmesinde yardımcı olurlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ