Su Arıtıcısı İçin Lavabo Gideri - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Arıtıcısı İçin Lavabo Gideri 24 Ocak 2016

Su Arıtıcısı İçin Lavabo Gideri

Su arıtıcısı için lavabo gideri ile sonradan bağlanır. Su arıtıcısı için lavabo giderine bir parça yardımı ile atık kısım aktarılır. Su arıtma cihazları en çok da büyük şehirlerde musluklardan akan suyun kreçli ve klorlu tadından dolayı kullanılmaktadır.

Su Arıtma Cihazları Faydalı mıdır?

Bu sistemler kapasitelerine göre tüm evdeki suyu ya da özgülendiği yerdeki suyu kil, kum, pas gibi maddelerden arındırır.

Arıtılan su yemeklerde ve içmek için rahatlıkla kullanılır.

Bu arıtma cihazlarının genellikle iki türü vardır. birisi lavabonun altına takılıp ikinci bir musluk olarak lavaboda yerini alır. Ya da tezgah üzerine yerleştirilir.

İçilen musluk sularındaki kötü koku ve tadı ortadan kaldıran cihazlardır. Pek çoğumuz musluk suyu içtiğimiz zaman klorlu tat ve kokudan rahatsızlık duyarız. Bu nedenle de zaten damacana su alımlarında büyük bir artış görülmektedir. Son zamanlarda pek çoğumuz içme suyumuzu dışarıdan satın alıyoruz.

Suların kokmasındaki en büyük nedenlerden biri de içerdiği kimyasallardır. Bazen bu kimyasallar kireçlenmelere neden olmaktadır.

Suyunuzu analiz ettirerek içilebilir su olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Bunu için hizmet veren çeşitli laboratuvarlara ulaşmak mümkün olmaktadır. bu analizlerin sonuçları kısa sürede çıkmaktadır. Klor oranı, iletkenliği, kurşun gibi ağır metallerin oranları, suyun sertliği, bulanıklık, renk gibi pet şişe sularının üzerinde gördüğümüz değerler belirlenmektedir ki suyumuzun bize zarar verip vermediğini bilelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ