Starı Arayın Su Kaçağı Bir Daha Olmasın - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Starı Arayın Su Kaçağı Bir Daha Olmasın 24 Ekim 2015

Starı Arayın Su Kaçağı Bir Daha Olmasın

Su kaçağı olan yapının duvarlarında nemlilik ve su damlamaları oluşur. Tesisat borularındaki suların deliklerden kaçarak duvarlarda birikinti oluşturması sonucu su kaçağı problemleri oluşur. Duvarlarda oluşan bu su kaçaklarına acil önlem alınması gerekir. Çünkü ilerleyen aşamalarda su sızıntıları artacak ve son aşama da yapılar su baskınlarına uğrayacaktır. Duvarların içinde oluşan bu su kaçaklarının öncelikle tespit edilmesi gerekir. Peki, su kaçağı nasıl tespit edilir? Bu sorunun birbirinden farklı iki adet cevabı bulunmaktadır. Bu iki farklı cevap ise tespit işlemlerindeki çalışma yöntemlerinden kaynaklanmaktadır. Su kaçağı nasıltespit edilir sorusunu cihaz kullanımı olan tesisat firmalarına yönelttiğinizde başka, cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarına yönelttiğinizde başka cevaplar alırsınız. Su Kaçağı nasıl tespit edilir sorusunu cihaz kullanımı olan profesyonel bir tesisat firmasına yönelttiğinizde şu şekillerde cevap alırısınız.

  • Su Kaçağı nasıl tespit edilir sorusuna cihaz kullanımı olan tesisat firmaları direkt olarak akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile tespit edilir yanıtını verecektir.
  • Akustik dinleme cihazları ile su tesisat sistemlerinin geçtiği duvarlar dinlenir ve su kaçak bölgeleri noktasal olarak tespit edilmiş olur.
  • Su kaçağı nasıl tespit edilir sorusunun devamında ise kameralı görüntüleme sistemleri ile tespit edilir cevabı gelir. Çünkü bulunan bu su kaçak alanlarına kameralar ile bakılarak sorunun ana kaynağının anlaşılması sağlanır.
  • Su kaçağı nasıl tespit edilir sorusunda cihaz kullanımı olan firmalar özetle şu şekilde cevap verecektir; kırma dökme olmadan, çok kısa sürelerde ve her türlü su kaçağı kolaylıkla tespit edilir üstelik bu tespit ücretleri de oldukça düşük maliyetlidir.
Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Cihazlarla Yapılan Tespit İşlemleri Kaliteli Ve Düşük Maliyetli İşlemler Olmaktadır

Su kaçağı nasıl tespit edilir sorusunu cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarına yönlendirdiğinizde alacağınız ilk cevap yapının duvarlarında kırma dökme olacağıdır. Çünkü bu tesisat firmalarının borulara ulaşmak için kırma dökme yapmaktan başka şansı yoktur. Sukaçağı nasıl tespit edilir sorusuna verilen bu kırma dökme yapılarak cevabının altında aslında şu cümleler gizilidir; uzun çalışma süreleri, inşaat alanları ve maliyetli tamiratlar ile su kaçağı tespit edilir. Bu iki tane birbirinden farklı tesisat firmalarının cevaplarından sonra sizce sukaçağı nasıl tespit edilir?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ