Spiralli Berber Musluk - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Spiralli Berber Musluk 4 Ocak 2016

Spiralli Berber Musluk

Kuaförlerin ve berberlerin olmazsa olmazı spiralli berber musluk, demirbaş sayılabilecek malzemeler arasında ilk sıralardadır. Çünkü ana malzeme olan saç, çeşitli kimyasal işlemlerin de içinde olduğu yoğun bir süreçten geçer. Bu da, saçı yıkama ihtiyacını zorunlu hale getirir. Bu yıkama işlemi ise mutlaka bu iş için üretilmiş ürünler kullanmayı gerektirir. Çünkü amaç sadece saçı yıkamaktır ve saç dışında başka bir yere uygulama olmamaktadır.

Spiralli berber musluk, diğer musluk çeşitlerinden spirali sayesinde ayrılır. Çünkü bu spiral ile saç kolayca yıkanmakta, böylelikle hem saçı yıkayan hem de saçını yıkatan bir zorluk yaşamamaktadır. Spirali bulunmayan musluklarda saç yıkamak olanaksızdır ve kullanışlı değildir. Bu sebeple gerek kuaförler gerekse berberler spiralli berber musluk tercih etmektedirler. Berberler ve kuaförler yoğun çalışan işletmelerdir ve her daim saç yıkanma işlemi uygulanmaktadır. Bu sebeple spiralli berber musluk çok fazla kullanılmakta ve sürekli kullanılan birçok malzeme gibi daha çabuk ve kolay yıpranabilmektedir. Musluğun özelliği olan spiral aşınmakta ve hatta kopabilmektedir. Bu sebeple hem müşteri, hem de işletme zarar görmektedir. Kaliteli bir spiralli berber musluk kullanmak, zararı minimum seviyede azaltır. Bu musluklar, takılan kuruluş tarafından garanti altına alınmalı ve üretimi sırasında kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Sürekli ve yoğun kullanım olan ortamlarda bulunacak olması göz ardı edilmemelidir.

Bu musluk türü çok fazla olmasa da bazı evlerde de kullanılmaktadır. İnsanlar spiralli muslukları diğer musluklardan daha kullanışlı olduğu için tercih edebilmektedirler.  Zira bu musluk tek bir bölgeye su vermemekte, spirali sayesinde elle istenilen tarafa doğru yönlendirilebilmektedir. Kuaförlerin ve berberlerin bu musluğu tercih etmelerinin ana belki de tek sebebi budur. Bazı ev sahipleri de bu kolay kullanım sebebiyle spiralli musluk taktırmaktadırlar. Her nerede ne amaçla kullanılacaksa kullanılsın, spiralli berber musluk kaliteli olmalı ve deneyimli kişiler tarafından monte edilmelidir. Çünkü hem berber ve kuaförler hem de mutfaklar yoğun musluk kullanılan yerlerdir ve kaliteli olması uğranacak zararı azaltmaktadır. Spiralli berber musluk, zarara, türü bakımından biraz daha kolay uğrayabilir. Maddi harcamadan tasarruf edeyim derken başa gelen problem, sizi daha da fazla harcamaya itebilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ