Silivri Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Silivri Kanal Açma 27 Eylül 2015

Silivri Kanal Açma

Silivri kanal açma hizmetlerinde kullanılan cihazlar ve makinler sayesinde işlemler çok kısa sürmekte ve yapılan işlemlerde uzun süreli garanti sağlanmaktadır. Kanal tıkanıklık açma işlemleri tesisat tamiratlarında en zor olan işlemler dizgesini gerektirmektedir. Su kaçağı bulma gibi kolay ve pratik olan bir tesisat çalışması değildir. Kanal açma işlemleri için performansları yüksek ve kalitesi çok gelişmiş olan tesisat cihazları gerekmektedir. Bu cihazların haricinde ustalık maharetleri ileri düzeyde olan profesyonel ekiplerin çalışma göstermesi gerekir. Tıkanıklık açma, klozet açma ve tuvalet açma işlemleri profesyonel yardım alınmadan yapılacak işlemler değildir. İnsanlar bu gibi tıkanıklık durumlarında hemen pompa yardımı ile gider borusunu pompala işlemine başlar. Fakat kanal tıkanıklığında böyle bir durum söz konusu değildir. Kanal tıkanıklığı için kesinlikle tesisat firmalarından destek alınmalıdır. Destek alınan bu tesisat firmalarının da donanımlı ve cihaz kullanımı olan firmalar olması gerekir. Aksi takdirde yapılan işlemlerde başarı sağlanamayacağı gibi aynı sorunlar tekrar tekrar yaşanır. Tıkanıklık açma işlemlerinde cihaz ve makine kullanımı olmayan tesisat firmalarının yaptığı çalışmalar genellikle şu şekillerde olmaktadır.

  • Cihaz kullanımı olmayan firmaların öncelikle kırma işlemleri yapacağı unutulmamalıdır. Bu tesisat firmaları su kaçağı bulma işleminden tıkanıklık açma ve kanal açma işlemlerine kadar tüm tesisat arızlarında kırma ve dökme işlemleri yapacaktırlar. Çünkü duvarların altında bulunan tesisat borularına başka şekilde ulaşma şansları yoktur.
  • Kanal borularının geçtiği yerleri ve kanal çevresini kırarak, büyük bir inşaat alanı yaratan cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları tıkanıklık açma işlemlerinde genelde eski yöntemleri kullanarak hizmet vermeye çalışırlar. Bu hizmetler ise kanal borularına çengelli demirler sokmak olmaktadır.
  • Bu şekilde yapılan kanal açma işlemleri genellikle sağlıklı bir kanal akışı sağlamaktadır. Demirin yetiştiği yerlerdeki pislikler çekilmekte ve sadece kanal boruları içinde belli bir bölüm açılmaktadır. Yüzeye taşan sular biraz da kanal borularında ilerleme şansı bulmaktadır. Fakat birkaç gün sonra yani kullanım oldukça tıkanıklık devam edecektir.
  • Bu kırma ve dökme işlemleri yüzünden ise hem inşaat malzemesi masrafı hem de bu inşaat işlerini yürütecek olan işçilerin masrafları bir hayli kabarık tesisat tamirat masrafları çıkartacaktır. Bu şekilde yapıla bir tesisat çalışmasında sadece tesisat masrafı ödememiş olursunuz. Bir de üstüne sorunun tekrar yaşanması ikinci bir tamirat masrafını daha çıkaracaktır.
Silivri Kanal Açma

Silivri Kanal Açma

Tıkanıklık Açma İşlemlerinde Garantili Çalışma Yöntemleri

Silivri kanal açma servisinin sunduğu işlemlerde bu şekillerde zorluklar ve kalitesiz durumlar yaşanmamaktadır. Çünkü borulara ulaşmak için kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açmak için de bilgisayarlı robot sistemleri kullanılmaktadır. Bu cihaz sistemleri yapılan işlemleri kolaylaştırmakta ve daha garantili bir hizmet sunulmasını sağlamaktadır. Kanal açma işlemlerinde yapılması gereken en önemli işlem ise tıkanıklık açıldıktan sonra kanal içinde yıkama yapılmasıdır. Çünkü tıkanıklık oluşturan pislikler temizlense bile kanal borularının yüzeylerinde hala yağlanmalar ve küçük pislik kalıntıları kalacaktır. Tıkanıklığı genellikle bu yağlanmalar oluşturmaktadır. Tazyikli su makineleri ile kanalların içi yıkandıktan sonra olası tıkanıklık durumlarının da önüne geçilmiş olmaktadır. Silivri kanal açma servisinin sunduğu hizmetler kısa süreli ve kırma dökme işlemlerinin olmadığı için maliyet açısından da uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Star Tesisat firması kanal açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı problemlerinde kırma dökme olmadan tuvalet açma hizmetlerini son sistem kaliteli cihazları ve alanında uzman ekipler ile yürütmektedir. 10 yıldır tesisat sektöründe kaliteli hizmetler veren Star Tesisat firması her türlü tesisat probleminde profesyonel hizmetler vermek için, haftanın 7 günü hazır beklemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ