Şile Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Şile Kanal Açma 27 Eylül 2015

Şile Kanal Açma

Şile kanal açma işlemlerinde şimdiye kadar şahit olmadığınız bir tesisat çalışması ile karşılaşacaksınız. Dünya ölçeklerinde kullanılan kameralı sistemler ile tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma işlemleri ile % 100 garantili kanal açma çalışmaları yapılmaktadır. Tesisat teknolojileri son dönemlerde her teknolojik cihaz gibi büyük gelişim gösterdi. Bu cihazlar sağlam olması ve orijinal ürünler kullanılması tamiratları daha garantili hale getirmektedir. Fakat tesisat firması seçilirken dikkat edilmesi gereken ilk kural seçilen tesisat firmasının çalışmalarında cihaz ve makine kullanımı olmasıdır. Cihaz ve makine kullanımı olan tesisat firmaları arasında ise bir seçim sistemi göz edilmelidir. Bu seçimlerde ise kullanılan cihazların ve makinelerin kesinlikle yan sanayi olmaması ve yüksek verim ile işleri yürütmesi gerekmektedir. Düşük kalitedeki cihazlar ve makineler sorun çözümünde çok yanlış sonuçlar doğuracaktır. Örneğin kameralı sistemlerin kötü görüntüler vermesi, su kaçağı bulma işlemini yanlış yönlendireceği gibi tıkanıklık açma işlemlerinde kaliteli bir hizmet sağlamayacaktır. Çünkü kalitesiz ve yan sanayi kameralı sistemlerin görüntü kaliteleri düşük olduğu gibi tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan robotların da pislikleri parçalama seviyeleri düşük olmaktadır. Kaliteli cihazlar ile hizmet veren tesisat firmaları kanal açma işlemlerinde şu şekillerde hizmet vermektedir.

  • Kameralı görüntüleme sistemleri ile kanal içinde araştırma işleri yapılır bu araştırma işlemlerinde tıkalı olan bölgenin bulunması ve tıkanıklık oluşturan pisliklerin belirlenmesi gibi amaçlar güdülür. Tesisat tamiratlarında tıkanıklık açma işlemlerinde de su kaçağı bulma işlemlerinde de bu tespit çalışması çok önemlidir. Bu tespit etme işlemi ile çalışmalar daha hızlı olmaktadır.
  • Kameralı sistemler ile tıkalı olan alan bulunduktan sonra bu bölgeye pisliklerin cinsine göre hazırlanan tıkanıklık açma robotları gönderilir. Bilgisayarlı sistemlere bağlı olan bu robotların kanal içinde yaptığı çalışmalar an be an izlenmektedir. Robotlar kanalın içinde tıkanıklık oluşturan pislik yığınını parçalara ayırır ve kanalizasyon borularından geçmelerini sağlar.
  • Kanal açma işlemleri ile borulardaki tıkanıklık açıldıktan sonra kanal içinde basınçlı su makineleri ile yıkama yapılması gerekir. Borulardaki bu yıkama işlemi çok önem arz etmektedir. Çünkü borulara pislik artıkları yapışır ve bir süre sonra bu pislik artıkları birikmeye başlar. İkinci önemi ise boru yüzeyindeki yağlanmaların giderilmesidir. Asıl tıkanıklık kaynağı bu yağlanmalardır ve yağlı olmayan borularda tıkanıklık yaşanması nadir görülür.

Kanal Açma İşlemlerini Profesyonellere Bırakın Rahat Edin

Şile kanal açma hizmetlerinde kullanılan bu yöntemler sayesinde verilen hizmetler son derece kaliteli ve garantili işlemler olmaktadır. Alanında uzman tesisat ustalarının sunduğu çalışmalarda kesinlikle kırma dökme olmamaktadır. Yapılan tüm işlemler kısa sürede son bulmaktadır. Kanal tıkanıklığı ne kadar zor olsa da, pislik birikintisi yoğun olsa da kanal açma çalışması en fazla yarım gün için tamamen bitmektedir. Bu hızı ve kaliteyi sağlayan ise sadece cihaz ve makine yöntemleridir. Bu sistemleri kullanmayan tesisat firmaları haftalar boyunca kanal açma işlemleri ile uğraşmaktadır. Çünkü tesisat firmaları kanal çevresini kırarak işlemlerini yürütmektedir. Kırma dökme işlemleri ise iş süresini uzattığı gibi maliyetleri de arttırmaktadır. Kaliteli ve düşük maliyetli hizmetler ise bir tek Şile kanal açma servisinin sunduğu çalışmalarda olmaktadır.

Star Tesisat firması hem Şile bölgesinde hem de İstanbul’un bütün bölgelerinde kanal açma servisleri ile hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında acil ve garantili tuvalet açma, gider borularında meydana gelen her türlü sorunda tıkanıklık açma hizmet vere Star Tesisat firması tam 10 yıldır kaliteli hizmetin doğru adresi olmaktadır. Tesisat problemlerinde başvurulması gereken tek mercii olan Star Tesisat sizin de tesisat sorunlarınızda yanınızdaki en büyük destekçiniz olacak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ