Sifon Çalışmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Sifon Çalışmıyor 1 Ekim 2015

Sifon Çalışmıyor

Sifon çalışmıyor ise acil önlem alınması gerekir. Çünkü sifon tuvalet temizliğinin yapılabilmesi için gerekli olan tek sistemi oluşturur. Üstelik evlerde ve iş yerlerinde bu sifon çalışmaması durumu son derece olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Çünkü sifonun olmaması demek tuvaletin kullanılmayacağı anlamına gelmez. Çünkü tuvalet kullanımı zorunlu bir ihtiyaçtır. Bu durumlarda taşıma sular ile tuvalet kullanımı gerçekleştirilir. Fakat son derece yorucu olacağı gibi klozette tam bir temizlik de sağlamayacaktır. Sifon çalışmıyor durumlarında sifon ya su almıyordur. Ya da suyun kontrolünü yapamadığı için klozete boş yere su kaçırıyordur. Tuvalet sifon sistemleri iki farklı parçadan oluşmaktadır. Sifonun içindeki su akışını ve alımını sağlayan sistemin adı rezervuar sistemidir. Bu sistemde bir yerden su alımı gerçekleşir bir yerden de klozet içine su dökülür. Bu iki işlemden birinde sorun olması halinde sistemin tümünün değişmesi gerekir. Çünkü mekanizmada bir kere sorun olduğunda bu sorun durmadan yayılacak ve devam edecektir. Her seferinde de tesisat firması çağırmak maddi açıdan büyük yük oluşturacaktır. Bu yüzden tek seferde değişim daha hesaplı olacaktır.

  • Sifon çalışmıyor durumlarında rezervuar sistemlerinde değişim için muhakkak teknik destek alın. Kendi başınıza alacağınız ve takmaya çalışacağınız rezervuar sistemleri verimli bir işlev görmeyecektir. Bir süre sonra tekrardan aynı sorunlar yaşanacaktır.
  • Üstelik birçok rezervuar markası bulunmaktadır. Bu markaların içinde uzun yıllar dayanıklılık sağlayacak ürünlerin seçilmesi gerekir. Bu konu ile alakalı bir bilginiz yoksa rezervuar takımlarının tercihini tesisat firmalarına bırakabilirsiniz. Çünkü profesyonel hizmet veren bir tesisat firması uzun yıllar sorun çıkartmayacak olan bir rezervuar sistemi kullanacaktır.
  • Rezervuar sistemlerinin kaliteli olması kadar önemli olan diğer bir nokta ise bu takımları takacak olan tesisat ustasının, ustalık maharetedir. Sifon bozulmasının ardında çözüm sunacak olan tesisat ustasının el maharetinin yüksek olması gerekir. Çünkü rezervuar sisteminin takılmasına en ufak bir hata su kaçırmasına neden olacaktır. Sifonun içinden direkt olarak kaçacak bu sular fark edilmeyeceği için oldukça fazla maddi kayıp oluşturacaktır.

Sifon Tamiratlarında Pahalı Değil Kaliteli Hizmetler Alacağınız Firmaları Seçin

Sifon çalışmıyor ise bu durumlarda da en zor tesisat problemlerinde de başvurulması gereken tek tesisat firması cihaz ve makine kullanımı olan tesisat firmalarıdır. Çünkü bu firmalar profesyonel hizmet kalitesini çok yükseklere taşıyan tesisat firmalarıdır. Bu sistemleri kullanmayan tesisat firmaları her tesisat arızasında başarı gösteremedikleri için çok fazla tercih edilmemektedirler. Fakat bu şekilde karşılarına gelen sifon bozulmalarına müdahale edebilmektedirler. Bu müdahalede ise gerekli malzeme kalitesini kullanmadan çözüm yoluna gitmektedirler. Çünkü uzun zamandır iş yapmayan bir tesisat firması karşısına çıkan işten en fazla karı yapmaya çalışacaktır. Bunun için de servis ücretini çok fazla söyleyecek ve kullanacağı rezervuar sistemi de en ucuz olanlardan olacaktır. Buna rağmen sizden en pahalı rezervuar sistemi parası alacaktır. Sifon çalışmıyor ise bu şekilde bir hizmet yerine profesyonel ve garantili bir hizmet en doğru karar olacaktır.

10 yılı geçkin süredir İstanbul genelinden hizmet veren Star Tesisat firması her türlü tesisat sorununda olduğu gibi sifon çalışmaması, su kaçırması veya sifonun su damlatması sorunlarında da en kaliteli hizmeti verecektir. En kolay problemden en zor tesisat arızalarına kadar tüm işlemlerde kaliteli hizmet vermeyi firma politikası haline getiren Star Tesisat firması sunduğu tüm işlemler için uzun yıllar garanti vermektedir. Müşteri hatası olmayan her arızada gerekli teknik servis imkânını da sunacaktır. Kullanılan kaliteli tesisat malzemeleri ve uzman işçilik ile Star Tesisat paranızın tam karşılığı hizmetleri sunacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ