Sancaktepe Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Sancaktepe Kanal Açma 27 Eylül 2015

Sancaktepe Kanal Açma

Sancaktepe kanal açma çalışmalarında kaliteli tesisat tamirat cihazları ile uzman teknik kadro profesyonel bir hizmet vermektedir. Alanında uzman kişilerden oluşan çalışma ekibi her türlü sorunda akılcı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Tesisat çalışmalarında cihaz ve makine kullanımı tamiratlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve kanal açma çalışmaları da dâhil olmak üzere artık hiçbir tesisat sorununda kırma dökme olmamaktadır. Cihaz kullanımı bu kadar önemli bir durum oluştururken, diğer önemli durumu ise bu cihaz sistemini kullanan teknik ekip oluşturmaktadır. Cihazlar sonuçta kendi başlarına arızaları tamir etmiyorlar. Cihazları kullanan ve yönlendiren ustalar işin kaliteli olmasını sağlamaktadır. Tıkanıklık açma, klozet açma ve tuvalet açma işlemlerinde robotu boruların içine gönder o bütün tıkanıklığı açsın. Böyle bir durum söz konusu olmaz. Eğer olsaydı her bu cihazı alan kaliteli işlemler uygulardı. Piyasada cihaz sistemi kullanarak son derece kalitesiz hizmet veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Çünkü bu tesisat firmalarının ya cihaz performansları düşük olmakta ya da cihazı kullanan ustanın teknik ve mesleki bilgisi yetersiz olmaktadır. Bu yüzden tesisat firması seçerken çok boyutlu düşünmek, araştırmak ve ondan sonra karar vermek gerekir. Cihaz ve makine kullanımı olan tesisat firmalarının kanal açma çalışmaları şu şekilde olmaktadır.

  • Tıkanıklık olan kanalda öncelikle saptama yapmak gerekir. Tıpkı su kaçağı bulma işlemlerinde olduğu gibi, tıkalı alanın da bulunması gerekir. Bunun için kanal içine kameralı görüntüleme sistemleri gönderilir. Yüksek görüntü kalitesinde bu sistemler ustaya tıkanıklığın nerde olduğunu ve nasıl bir malzemeden kaynaklandığını gösterir.
  • Tıkanıklık oluşturan malzemelerin görünmesi çalışmanın devamı için büyük önem taşır. Çünkü tıkanıklığa sebep olan maddeler değişkenlik göstermektedir. Bu maddeler bazen taş veya kaya parçası olduğu gibi bazen de evlerden atılan, kâğıt, bez VS gibi yumuşak özellikte maddeler olmaktadır.
  • Kanal açma çalışmalarında tıkanıklık açma işlemleri için gerekli olan tüm bilgi kameralı sistemler tarafından sağlandıktan sonra kanal açma robotları bu pisliklerin yapısına göre ayarlanır ve kanal borularının içine gönderilir. Bu şekilde doğru işlem uygulanması zamanda daha da tasarruf edilmesini sağlar.
  • Tıkanıklık açma işlemlerinin ardından kanal içinde tekrar görüntüleme yapan usta tıkanıklığın giderildiğinden emin olduktan sonra işlemi sonlandırır.
Sancaktepe Kanal Açma

Sancaktepe Kanal Açma

Kanal Açma İşlerinde Teknolojik Çalışmalar

Sancaktepe kanal açma işlemlerinde kullanılan tüm cihazlar kaliteli ve yüksek çalışma performansı gösteren cihaz ve makinelerdir. Bu cihazlar ustaların maharetli elleri ile buluştuğunda kanal açma çalışmalarını garantili ve kaliteli bir işlem zincirine dönüştürmektedir. Piyasada hizmet veren birçok tesisat firmasında bulunmayan bir işlem daha uygulanır. Kanal açıldıktan sonra kesinlikle kanal içinde yıkama yapılma gerekir. Çünkü kanal borularında ki yağlanmalar ve borulara yapışmış şekillerde bulunun e ufak pislik artıkları bile bir süre sonra tıkanıklık yaratacaktır. Bunun önüne geçmek için kaliteli hizmet sunan Sancaktepe kanal açma servisi tazyikli su makineleri ile kanalların içini yıkayacak ve sonradan oluşacak olan her türlü tıkanıklığın da önüne geçmiş olacaktır.

Sancaktepe bölgesinde bu kaliteli hizmeti veren Star Tesisat firması İstanbul’un tüm ilçelerinde kanal açma, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizliği yapma, tuvalet tıkanıklığı sorunlarında kırma dökme yapmadan tuvalet açma işlemleri başta olmak üzere her türlü tesisat problemini kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. 10 yıldan fazla süredir hizmet veren Star Tesisat firması müşterilerine sunduğu bu kaliteli çalışmalar ile daha onlarca yıl tesisat sektöründe hizmet verecek ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ