Rögar Tıkanıklığı Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Rögar Tıkanıklığı Açma 9 Aralık 2015

Rögar Tıkanıklığı Açma

Rögar tıkanıklığı açma işlemlerinde cihaz sistemlerinin kullanılması şarttır. Cihaz sistemleri kullanmadan bu alanlardaki tıkanıklık oluşturan pislikler temizlenemez. Çünkü rögarlar birçok hane tarafından kullanılır. Birçok hanenin gider sistemleri bu alanlara bağlıdır ve bu alanlarda toplanan pislikler buradan şehir kanalizasyon sistemine karışmaktadır. Fakat burada meydana gelen tıkanıklıklar evlerde tuvaletlerin kullanılamayacağı anlamına gelecektir. Rögar tıkanıklığının ilerleyen evrelerinde ise pislik taşmaları olacaktır. Bu pisliklerde üreyen bakteriler ve sinekler de çevreye yayılacak ve tüm çevreye hastalık yayacaktır. Bu olumsuz durumlar yüzünden de rögar tıkanıklığı açma işlemleri için acele davranılması gerekmektedir. Fakat cihaz sistemleri ile hizmet veren tesisat firmaları arasında da bir seçim yapılması gerekmektedir. Çünkü bu alanlardaki tıkanıklığı açma işlemleri için normal işlevlere sahip olan cihazlar gerekli kalitede işlem uygulayamayacaktır.

Rögar Tıkanıklığının En Acil Şekilde Kaliteli Olarak Halledilmesi Gerekmektedir

  • Rögar tıkanıklığı açma işlemlerinde öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile rögar borularının içinde araştırma işlemleri yapılacaktır. Bu araştırma işlemlerinde tıkanıklığın nasıl oluştuğu, nasıl maddelerden oluştuğu ve bu tıkanıklığı nasıl geçirileceğine yönelik işlemler yapılacaktır.
  • Tıkanıklık açma robotları rögar borularının içine gönderilecek ve bu robotlar tüm pislikleri en ufak parçalar halinde parçalayarak borulardan pisliklerin geçmesini sağlayacaktır.
  • Rögar sisteminde tıkanıklık açıldıktan sonra ise tazyikli su makineleri ile rögar borularının içi yıkanacak ve borularda kalan tüm artık pislikler ile boru yüzeyindeki yağlanmalar da giderilmiş olacaktır.

Rögar Tıkanıklığı Açmada yüksek Kapasiteli Cihaz Sistemleri Kullanılmalıdır

Rögar tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılacak olan kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açma robotları gider borularındaki tıkanıklıklarda kullanılan cihaz sistemlerinden farklı olmalıdır. Çünkü rögar borularında oluşacak olan pislik birikintileri çok fazla olacaktır. Bu yüzden de her cihaz sistemi bu pislikleri temizleyemeyecek ve tıkanıklık açma işlemlerinde yetersiz kalınacaktır. Bu yüzden dolayı da rögar tıkanıklığı açma işlemlerinde yüksek işlev güçlerine sahip olan ve son sistem Avrupa teknolojisi ile üretilmiş olan cihaz sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. İşlem alınacak olan tesisat firmasının cihaz sistemlerinin sorulması ve araştırılması çok önem arz etmektedir. Yüksek işlev gücüne sahip olan cihazlar ile yapılacak olan işlemler sonucunda bir daha tıkanıklık sorunları ile karşılaşılmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ