Robotla Tıkanıklık Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Robotla Tıkanıklık Açma 9 Aralık 2015

Robotla Tıkanıklık Açma

Robotla tıkanıklık açma işlemleri tesisat teknolojileri alt yapısını donatmış olan profesyonel işlemler sunan tesisat firmalarının bir hizmeti olmaktadır. Birçok avantajı bulunan bu işlemler uygun maliyetli, kaliteli ve garantili tıkanıklık açma işlemleri gerçekleşmesini sağlamaktadır. Gider borularında oluşan tıkanıklıklar tüm rutin düzenleri bozan ve olmadık sorunlara yol açan tesisat arızalarıdır. Bu arızaların kökünden halledilmesi ve bir daha aynı sorunun yaşanmaması gerekir. İşte bu olanağı da sadece robotla tıkanıklık açma işlemleri gerçekleştiren tesisat firmaları sunacaktır. Yüksek teknoloji ürünü olan bu robotlar sayesinde yaşam alanlarında kırma dökme olmadan ve hiçbir şekilde uzun çalışma saatlerine maruz kalınmadan tıkanıklık problemleri halledilmektedir.

Tıkanıklıkları Robotlar Açsın Bir Daha Tıkanıklık Problemi Oluşmasın

  • Robotla tıkanıklık açma işlemlerinde Avrupa kalitesinde üretilmiş olan ve yüksek işlem kapasitesine sahip olan robotlar kullanılmaktadır. Robotların dışında kameralı görüntüleme sistemleri ve tazyikli su makineleri de tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılmaktadır.
  • Robotla tıkanıklık açma işlemlerinde öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile gider borularının içinde araştırma yapılmaktadır. Bu araştırma işlemleri sırasında tıkanıklığın nasıl maddelerden oluştuğu, tıkanıklığın borunun neresinde oluştuğu ve tıkanıklığı gidermek için robotların nasıl ayarlanması gerektiği gibi çalışmalar yapılmaktadır.
  • Bu çalışmalardan sonra ise hazırlanan tıkanıklık açma robotları boruların içlerine gönderilmekte ve boru içindeki pislikler en ufak parçalar halinde parçalanarak yapının tesisat borularından dışarı atılmaktadır.
  • Robotla tıkanıklık açma işlemleri bittikten sonra ise tazyikli su makineleri ile boruların içleri yıkanmakta ve arta kalan pislikler ile boru yüzeyindeki yağlanmalar da giderilmektedir.

Tesisat Tamiratlarında yüksek İşlem Kalitesi Robotlar Sayesinde Mümkündür

Robotla tıkanıklık açma işlemlerinde yapılan kaliteli çalışmalar sonucunda kullanıcı hatası olmaması durumunda asla tıkanıklık sorunu tekrarlanmayacaktır. Yani mutfak lavabolarına yemek artıkları ve yanmış yağlar dökülmezse, tuvalet giderlerine suda erimeyen maddeler atılmazsa asla tıkanıklık gibi bir durumla karşılaşılmayacaktır. Robotla tıkanıklık açma işlemleri sırasında kırma dökme olmaması ve işlemlerin çok çabuk sürelerde son bulması demek aynı zamanda işlem ücretlerinin de çok düşük olacağı anlamına gelmektedir. Robot sistemleri olmadan yapılacak olan tıkanıklık açma işlemleri yerine robotla tıkanıklık açma işlemlerinin tercih edilmesi verilecek olan en doğru karar olacaktır.

Robotla Tıkanıklık Açma

Pis su giderlerinde oluşan tıkanma sorunlarında işin uzmanından destek alarak işinizi yaptırmanız gerekir. Sıradan kişilere işinizi teslim etmekte birçok kırım yapılmak zorunda kalınabilir. Eviniz yeni tadilattan çıktıysa giderlere harçların kaçması nedeniyle sorun daha da büyür ve zahmetlidir. Yardım almak için Robotla Tıkanıklık Açma konusunda tecrübeli kişilere ihtiyaç duyulur. Tıkanıklığın açılabilmesi için sıradan cihazlar işe yaramayacak ve sorun büyüyecektir.

Robotla Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Tıkanıklık yaşanması sonucu taşan lavabolar ve klozetler evinizde kokulara sebep olacak ve deneyimsiz kişiler evinizi daha çok batıracaktır. Kullanılan kameralı sistemler sayesinde tıkanan borunun nereden tıkandığını bulmak gerekir. Yeri bulunup tespit edildikten sonra bu sefer işe robot cihazlar girecek ve tıkanıklık açılacaktır. Tıkanıklık Robotla Açma konusunda destek alacağınız kişilerle irtibata geçmeniz bu konuda yardım almanız gerektiğini unutmayın. Tıkanıklık işini ilkel yöntemlerle yapacak kişilerden sakınmanız gerekir. Borulardaki tıkanıklık açıldıktan sonra işiniz halledilmiş olacak ve sorunlar bitmiş olacaktır. Star Tesisat firmamızda kameralı sistemlerle tespit yapılmaktadır. Robot cihazları da kullanan ekip ile tıkanıklık sorunu da kökten halledilmektedir.

Robotla Tıkanıklık Açma İşlemi

Kanalizasyon ve borularınızdaki tıkanıklarınızı yeni teknoloji ürünlerimizle gideriyoruz. Robotla tıkanıklı açma işlemi bunlardan birisidir. Hem hızlı hem de noktasal tespit yapma konusunda başarı sağlıyoruz. Daha az yer kırarak sizi olası maddi kayıplardan korurken hem de etrafı az kirletmiş oluyoruz. Pratik ve çözüm odaklı olması nedeniyle en çok kullandığımız yöntemdir.

Tıkanıklık Nasıl Tespit Edilir?

Borularınızda, tuvaletlerinizde, lavabolarınızda olası bir tıkanma olduğunda suyun geri tepmesi tıkanıklığın en bariz göstergesidir. Buna neden olabilecek hususlar belli olup bunların giderilmesi durumunda tıkanıklık olmayacaktır. Tıkanıklık olan yerlerin de açılması ile yeniden tıkanıklık oluşmayacaktır.

Robotla Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Star Tesisat olarak tıkanıklığın tespiti ve tıkanıklığın giderilmesi için son teknoloji ürünü robotlarımız devreye sokuyoruz. Bu robotlar borulardan içeriye girerek üzerindeki kameralarla tıkanıklığın nedenini bize gösteriyor. Üzerindeki aparatlarla tıkanıklığa müdahale ederek tıkanmaları açıyor. Bu işlemin ardından tazyikli suyla iyice yıkama işlemi yapıyoruz. Ve en zor tıkanıklar bile kırılmaya gerek kalmadan açmış oluyoruz. Böylelikle en zor durumdan bile çok kolay kurtulmuş oluyorsunuz.

Robotla Tıkanıklık Açma Kırmadan

Tesisat kullanımlarına bağlı olarak bazı zamanlarda su kaçakları, tıkanmaproblemleri gibi bazı problemler meydana gelebilmektedir. Bu problemler profesyonel destek ve hizmet gerektiren problemlerdir. Çünkü kişilerin bilinçsiz bir şekilde yapacakları her türlü müdahale ile sorun daha da büyüyebilmekte ve kişilerin başlarına daha büyük problemler açabilmektedir. Bu yüzden herhangi bir tesisat probleminizde firmamız ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Firmamızın Tıkanıklık Açma Yöntemi

Firmamız sizlere robotla tıkanıklık açma işlemi uygulamaktadır. Özel olarak teknolojik bir şekilde geliştirilmiş olan robotlar ile tıkanıklıklarınızın yerini ve nedenini nokta atışı ile buluyor ve tam olarak soruna yönelik bir şekilde çözüm yolları ile problemlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ