Robotla Su Kaçağını Bulma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Robotla Su Kaçağını Bulma 24 Ekim 2015

Robotla Su Kaçağını Bulma

Tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçağı problemlerinde kesinlikle robotla su kaçağını bulma hizmeti alınması gerekmektedir. Çünkü ancak bu robot sayesinde su kaçağı sorunsuz olarak bulunabilmektedir. Tesisat tamiratlarında hala bu robot sistemine geçemeyen tesisat firmaları bulunmaktadır. Bu tesisat firmaları eski yöntemler kullanarak hizmet vermektedir. Yani tesisat borularının geçtiği duvarları ve fayanslar kırarak su borularında kaçak araması yapmaktadır. Fakat robotla su kaçağını bulma işlemleri kadar garantili ve kaliteli bir hizmet sunamamaktadırlar. Su kaçaklarının belirgin özellikleri vardır. Duvarlarda ıslaklık yapar, tavanlardan damlama şeklinde su akışı olur. Bu su kaçağının en belirgin özelliğidir. Fakat robotla su kaçağını bulma hizmeti veremeyen tesisat firması bu yapıda su kaçağı yok da diyebilir. Kırdığı duvarları tekrardan onarır ve tamirat masrafları için de yüksek bir fatura çıkarır. Fakat su kaçağı problemi her geçen gün daha da büyüyerek sonunda boru patlamasına sebep olabilir. Yani robotla su kaçağını bulma hizmeti uygulamayan tesisat firması daha da büyük zarara neden olmuştur.

  • Bu şekilde büyük zararlara yol açmamak ve yapılan işlemlerde tam garanti sağlamak için profesyonel tesisat firmaları robotla su kaçağını bulma hizmetleri vermektedir.
  • Robotla su kaçağını bulma hizmetlerinde kameralı görüntüleme robotları kullanılmaktadır. Bu robotlar hem görüntü sağlamakta hem de su kaçak alanlarını bulduğu zaman sinyal vermektedir.
  • Robotla su kaçağını bulma hizmetlerinde borunun içine gönderilen robotlar çok yüksek görüntü kalitesi ve çok yüksek su sesi algılaması sayesinde tesisat sistemlerindeki tüm su kaçakları noktasal olarak tespit edilmektedir.
Robotla Su Kaçağını Bulma

Robotla Su Kaçağını Bulma

Su Kaçağını Robotlar Bulsun İşlemler Daha Kaliteli Ve Garantili Olsun

Robotla su kaçağını bulma işlemlerinde birçok avantajlı durum söz konusu olmaktadır. Öncelikle robot sayesinde duvarlarda kırma dökme olmamakta ve inşaat durumları ortaya çıkarılmamaktadır. Bu özelliği sayesinde ustanın başında günlerce beklenilmemekte ve tüm işlemler gün içinde sonlandırılmaktadır. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçen robotla su kaçağını bulma işlemleri sayesinde tamirat işlemleri de çok düşük olmaktadır. İşçilik masrafları, kırılan yerlerin onarımı ve malzeme masrafları gibi masraflar ortaya çıkmamakta ve sadece su kaçağı tespit işlem ücreti alınmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ