Profosyonel Tıkanıklık Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Profosyonel Tıkanıklık Açma 4 Ocak 2016

Profosyonel Tıkanıklık Açma

Profosyonel tıkanıklık açma görüntüleme ve kayıt yapan firmalar sayesinde, kullanıcılar, atık su gider borularında oluşan tıkanıklıkların açılması ideal hizmetlere ulaşım sağlayabilirler. Uzman tesisat firmalarının kameralı görüntüleme sistemini kullanarak sundukları tıkanıklık açma yöntemleri sayesinde kullanıcılar atık su gider borularında oluşan tıkanıklıkları en ekonomik şekilde açtırabilirler. Atık su gider borularındaki tıkanıklıkların açılması sürecinde en önemli problem tıkanıklığın nereden kaynaklandığın bulunmasıdır. Bu işlem eskiden oldukça zordu. Tesisatçılar tıkanıklıkları açabilmek için klozet ve lavaboları sökmek ya da banyo fayanslarını kırmak zorunda kalabiliyorlardı. İşlemler son derece zahmetli ve pahalıydı. Onarım boyunda tıkanık borulara bağlı sistemlerin kullanılması mümkün değildi. Bütün bunlar nedeniyle atık su borularının tıkanması, kullanıcılar için çok büyük bir sorun haline geliyordu. Kullanıcılar tesisat işlemlerinin zorluğu nedeniyle soruna kendileri çözüm bulmaya çalıştıklarında, problemlerin tekrarlanmasını engelleyemiyor ve atık su borularına daha büyük zararlar verebiliyorlardı.

Profosyonel tıkanıklık açma görüntüleme ve kayıt hizmeti veren firmaların teknolojik cihazlardan faydalanmaları ve gelişmiş teknikleri sayesinde atık su borularında meydana gelen tıkanıklıkların saptanması artık oldukça pratik işlemlerle yapılabilmektedir. Uzman bir tesisat firması atık su borusundaki tıkanıklığı saptamak için şu yöntemleri kullanacaktır;

  • Atık su gideri boyuna uzanarak kanalın görüntüsünü sağlayacak olan kameralı görüntüleme sistemleri kullanılacaktır. Kameralı görüntüleme sistemi sayesinde atık su giderinin tam ve eksiksiz bir görüntüsü sağlanır. Kanalda oluşmuş olabilecek kırık ve çatlakları görüntülemek de mümkündür. Tıkanıklığın tam yeri saptanır. Tıkanıklığa sebep olan maddeler görüntülenir.
  • Tıkanıklık açma robotu tıkanıklık bölgesine ulaşır. Cihaz, tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalar. Parçalanan maddeler tazyikli su ile püskürtülerek kanalizasyona yollanır. Bundan sonra atık su giderinin tam olarak temizlenmesini sağlanır.
  • Atık su giderinin tam olarak temizlenmiş olmaması ihtimaline karşın, atık su borusu kameralı görüntüleme sistemi ile yeniden kontrol edilir. Böyle atık su borusunun tamamen açılması amaçlanır. İleride ortaya çıkabilecek tıkanıklıklar engellenir.

Profosyonel tıkanıklık açma görüntüleme ve kayıt hizmeti veren firmaların çalışmaları sayesinde tıkalı borular güvenle açılır. Aynı zamanda tıkanıklık açma işlemini kaydeden sistem sayesinde, kullanıcılar işlemi yakınlarına da izleterek, onların da aynı imkanlardan faydalanmalarını sağlayabilirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ