Pis Su Gider Borusu Temizliği - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Pis Su Gider Borusu Temizliği 4 Ocak 2016

Pis Su Gider Borusu Temizliği

Pis su gider borusu temizliği temizlik ve dolayısıyla kendimizi iyi hissetmemiz için şarttır. Tıkanan pis su gider borusu büyük sıkıntıya yol açar ve bazen tıkanıklık açmak yetmeyebilir. Bu durumun yetmediği alanlar çok fazla işlek olan mekanlardır. Yani kafe, restoran ve benzeri mekanlar buna örnek verilebilir. Pis su gider borusu tıkanan kafelerin başına çok büyük dertlerin açılması garip değildir. Zira insana hizmet vermek amacıyla çalışan bu tür sektörlerde özellikle yeme içme sektöründe en önemli unsur temizliktir.

Pis su gider borusu temizliği yaptırmayan ya da geç kalan yeme içme sektörünün karşılaştığı sorunlar şu şekildedir:

  • Pis su gider borusunun temizlenmesi ve hasarının onarılması için harcanacak ciddi para yükü
  • Oluşan görüntü ve edindikleri olumsuz tecrübeler sonucu müşterilerin tercihleri arasından kalıcı bir şekilde çıkması
  • Kaybedilen müşteriden ötürü yaşanan kazanç düşüklüğü
  • Önemli derece prestij kaybı

Yeme içme sektörü içerisinde temizliğin önemi birçok sektörden daha önemlidir. Çünkü yemek, sağlık için mühimdir ve yediğimiz vücudumuza soktuğumuz yiyeceklerin steril ve hijyenik olması zorunludur. Kafelerde yaşanan pis su gider borusu ve arızası müşteriler açısından hiç hoş karşılanmaz. Bunu bilmesi gereken yeme içme sektörü çalışanları önlemlerini önceden almalıdırlar. Eğer ki bu durum dikkate alınmazsa kar etmesi için açılan kafe, sebep olduğu masrafın kat be kat üstünde zararla kapanmak durumunda kalır.

Pis su gider borusu temizliği yoğun ve işlek bölgelerde yapıldığı için sadece tıkanmayı açmak yeterli olmayabilmektedir. Bu sebeple pis su gider borusu temizliği yıkama uygulamasıyla hayata geçirilmektedir.  Pis su gider borusu tıkanıklığın olduğu bölge hedef alınarak basınçlı su ile temizlenir. Bu işlemi sonradan yapmak çok daha yüklü bir masrafa neden olmaktadır. Bu yüzden en baştan bu işlemin yapılması her koşulda kafe sahiplerine avantaj sağlar. Evlerdeki pis su gider borusunda yağ birikmesi temizlemeyi gerektirir. Bu yağ birikimi mutfağın başka yere taşınmasıyla ortaya çıkan, boruların eğilmesi ve tahrip edilmesiyle meydana gelir. Bu durumda da basınçlı su ile temizlik yapılır ve gerekirse kamera ile de görüntülenerek temizlik tekrarlanabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ