Pimaş Açma, Pimaş Aç Pimaş Nasıl Açılır? - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Pimaş Açma, Pimaş Aç Pimaş Nasıl Açılır? 21 Ekim 2015

Pimaş Açma, Pimaş Nasıl Açılır?

Pimaç açma işlemleri tarafımızca son sistem cihazlar ile sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Pimaş boruları yaşadığımız yerlerde bulunur ve yaşantımızın daha kolay devam etmesine yardımcı olur. Pimaş boruları zamanın etkisiyle yıpranır ve çeşitli sorunlar görülebilir. Borularda zamanla kaçaklar olur ve açılabilir. Pimaş boruları tıkanıklığın sıkça görülebildiği yerlerdir. Tuvalette çeşitli sorunlardan dolayı tıkanıklık olabilir. Malzemenin yanlış kullanımı, usta hataları ve özellikle kullanıcı hatalarından dolayı tıkanıklıklar görülebilmektedir. Tuvalet sistemini kullanan insanlar yabancı maddeleri atarlar ve tıkanıklık oluşur. Mutfakta yağları ve yemek artıklarını dökmek tıkanıklığa neden olurken, banyoda kıllar ve saçlar gider borusunda tıkanıklığa neden olan durumlardır. Yaşadığımız yerlerde görülen tıkanıklık sorunlarında kaliteli pimaş açma hizmeti almak önemlidir. Pimaş açma işlemini profesyonel şekilde gerçekleştiren ve hizmetlerinde makine kullanan firmalar bulunmaktadır. Kullanılan makineler yardımıyla başımıza gelen tüm sorunlar çözülebilmektedir. Pimaş açma işleminde makinelerin sayesinde işlem çok kısa sürede gerçekleşecek ve uygun fiyatlara olacaktır. Modern cihazlar sayesinde eve zarar gelmez ve kırma, dökme işlemine gerek kalmaz. Avrupa standartlarına sahip makineler sayesinde verilen hizmet yüksek kalitede gerçekleşir. Pimaş açma işleminde sorunun tespitinin iyi yapılması gerekmektedir. Yapılan tespit sayesinde sorunun çözümü basit şekilde gerçekleşecektir. Sorunlarımızda bize yardımcı olan cihazların kullanım yerleri:

  • Temiz su tesisatında oluşan sorunlarda akustik dinlemeye sahip cihazlar kullanılmaktadır.
  • Pis su tesisatı ve gider borularında oluşan tıkanıklık ve kaçaklarda kameralı görüntü cihazları kullanılmaktadır.
  • Kalorifer tesisatlarında oluşan sorunlara termal kameralı cihazlarla müdahale edilir. Termal kameralı cihazlar ısıya karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir.
  • Geniş alanlarda meydana gelen tıkanıklık ve kaçaklarda dedektörlü cihazlar kullanılmaktadır. Genel olarak bahçe sulama tesisatları ve şehir alt yapı sistemleri kullanım alanlarıdır.

Modern Makinelerle Pimaş Açma İşlemleri

Pimaş açma işlemlerini eski usulle gerçekleştiren firmalar vardır. Pimaş açma için yapılan işlemlerde eve zarar gelir ve fayanslar, duvarlar zarar görür. Pimaş açma işlemini eski usulle yapan yerlerin hizmetlerinde evler inşaat alanına döner ve moloz yığınları oluşur. Yapılan işlemler size ekstra masraf çıkarır. Ancak modern cihaz kullanılarak yapılan pimaş açma işlemlerinde evinize zarar gelmeyecek ve makul fiyatlara hizmet verilecektir. Pis su tesisatlarındaki tıkanıklıklarda nokta atışı yapılarak kesin tespit yapılabilmektedir. Kullanılan modern makinelerle tıkanıklığın nerede ve hangi maddelerden oluştuğu kesin olarak bilinebilmektedir. Bu tespit için kameralı cihazlar tıkanıklık oluşan yere yollanır ve tespit gerçekleştirilir. Tespiti yapılan tıkanıklığı açmak için robotlar gönderilir. Robotlar tıkanıklığı meydana getiren pislikleri parçalar ve gider borusundan kanalizasyon sistemine gönderir. Pimaş açma işleminin başarısı gönderilen kamerayla kontrol edilir. Pimaş açma işleminde son olarak gider borusu tazyikli suyla yıkanır. Bunun amacı pimaş açma işleminin kullanıcı hataları olmadığı sürece uzun süre fayda vermesidir. Yapılan bu hizmetle gider boruları ilk gün ki gibi olur ve uzun süre verim verecektir.

Pimaş Aç

Yaşam alanlarımızda bulunan banyo, mutfak, tuvalet gibi yerlerde oluşan sorunların çözümü kullanılacak olan makinelerle kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Pimaş açma işlemini sıradan firmalar makine kullanmaz ve çok uzun süre işlem yapar. Bu durumda evinize zarar gelecek ve yapılacak olan işin maliyeti artacaktır. Bunların yaşanmaması için firmaları tek tek araştırmak gerekmektedir. Bu araştırmada özellikle makine kullanımına dikkat edilmeli ve tekniklerine bakılmalıdır. Bu sayede pimaş açma işlemlerini kaliteli şekilde alacaksınız. Tesisat sorunlarınızda canınızı sıkmayın. Artık profesyonel firmalar hemen evinize gelir ve sorununuzu kısa sürede çözer. Bu firmaların tecrübeli ustaları ve avrupa kalitesine sahip makineleri vardır. Bunun bilincinde olarak kendimiz soruna çözüm aramamalı, araştırdığımız firmaları çağırmalıyız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ