Pimaş Açan Firmalar - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Pimaş Açan Firmalar 14 Aralık 2015

Pimaş Açan Firmalar

Pimaş tıkanıklıklarına karşı Bağcılar su tesisatçıcı bağcılar pimaş açan firmalar, kullanıcılara modern ve işlevsel yöntemlerle kolay hizmetler sunabilmektedirler. Atık su giderlerini oluşturan, PVC kaplı boru sistemlerine pimaş denir. Pimaşların sık sık tıkanıklık problemi yaşattıkları görülmektedir. Pimaş tıkanıklıkları kullanıcılara ciddi rahatsızlıklar verebilmektedir. Kanalizasyona gidip kaybolması beklenen kirli suyun, klozet ve lavaboların içinde yükselmesi hatta taşması, hem kullanıcıların konforu hem de sağlık standartları için ciddi zorluklar yaratmatadır. Üstelik eski yöntemlerle atık su borularındaki tıkanıkların açılması işlemi de oldukça zorlu ve masraflı bir süreçtir. Buna karşın gelişmiş cihaz ve yöntemler sayesinde atık su borularındaki tıkanıklıkların açılması işlemi son derece kolay bir hale gelmiştir. Öncelikle, tıkanıkların önüne geçilmesi kullanıcıların alabilecekleri önlemlere bakalım;

  • Atık su giderlerinde yaşanan tıkanıklıkların başında klozetlere atılan katı maddeler gelmektedir. Klozete atılan katı maddeler sifonu çektikten sonra yok olmuş gibi görünmelerine rağmen onların atık su giderleri içinde gitmeleri gereken uzun bir yol vardır. Üstelik klozetlere atılan katı maddelerin çoğu kanalizasyona ulaşamadan gider borusu içinde bir yerlerde takılmaktadır. Bunlar çok küçük maddeler olsalar bile zaman içinde birikerek tıkanıklıklara sebep olmaktadırlar.
  • Mutfak lavabosunda bulaşık yıkarken, tabaklarda kalan katı yemek artıkları da atık su giderleri boyunca boruların duvarlarında yapışarak kalabilmektedirler. Yemek artıkları buralarda birikintiler oluşturarak, ilerleyen zamanda suyun gelişini engelleyebilmektedir. Kullanıcı bu durumu lavabosunda yükselen kirli su şeklinde görecetir.
  • Banyo yaparen dökülen saç ve kıllar banyo giderinin ağzındaki ızgarada birikir. Zamanla bunlar topaklar halinde gidere kaçarak tıkanıklıklara sebep olabilir.

Bağcılar su tesisatçısı Bağcılar pimaş açan firmalar, kullanıdıkları modern cihazlar sayesinde kırıp dökmeye gerek kalmadan tıkanıklıkları açabilirler. Öncelikle kameralı görüntüleme sistemi sayesinde gider borusunun bir görüntüsü alınır ve tıkanıklığın yeri saptanır. Bunda sonra tıkanıklık açma robotu aracılığı ile tıkanıklığa sebep olan maddeler parçalanır. Tazyikli su ile kanal temizlenir. Böylece kanal, tıkanıklık oluşturacak maddelerden arındırılır.

Bağcılar su tesisatçısı Bağcılar pimaş açma firmaları sayesinde atık su giderlerindeki tıkanıklar, hızlı ve sağlıklık şekilde temizlenebilir. Kullanıcılar tesisat sisteminden uzun süreli şekilde faydalanabilirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ