Peteklerin Altı Isınmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Peteklerin Altı Isınmıyor 25 Aralık 2015

Peteklerin Altı Isınmıyor

Peteklerin altı ısınmıyor ise petek temizliği zamanları gelmiş demektedir. Petekleri içinde biriken kir tabakaları ve kireç birikintileri genelde peteklerin alt kısımlarında birikir. Peteklerin alt bölgelerine kuvvetli basınç uygulayan bu pislikler kombiden gelen ısı değerlerini tam anlamıyla peteğe yayılmasını engeller. Bunun sonucunda da peteklerin altı ısınmıyor üst bölgelerinde ise istenen ısı verimine ulaşılmıyor. Petek temizliği işlemlerinin iki yıl aralıklar ile yapılması gerekmektedir.

  • Peteklerin altı ısınmıyor sorunların hizmet verecek olan tesisat firması petek temizleme kimyasalları, petek yıkama makineleri ve tazyikli su makineleri ile işlemleri uygulayacaktır. Petek temizleme işlemlerinde petekler yerlerinden sökülme ve ev ortamına kirlilik bulaştırılmaz.
  • Peteklerin içine atılacak olan kimyasal ilaçlar peteklerin alt bölgelerine yapışmış olan tüm artık pislikleri yerlerinden sökecek ve temizlik için uygun hale getirecektir.
  • Peteklerin altı ısınmıyor sorununda kimyasallardan sonra petek yıkama makineleri ile peteklerin içindeki tüm pislikler alınacaktır. Ardından da peteklerin içi tazyikli su makineleri ile yıkanacak ve koruyucu ilaçları atılacaktır.

Kaliteli Cihazlar İle Yapılan Petek Temizliği İşlemleri Daha Garantili Olmaktadır

Peteklerin altı ısınmıyor sorunlarında son sistem teknolojisi ile üretilmiş orijinal cihazlar ile alınan işlemlerden sonra peteklerde yüksek ısınma seviyesine ulaşılacaktır. Peteğin içindeki tüm artık maddeler çıkarıldığı için petekler daha iyi ısıtacak ve doğalgaz kullanımı da böylece azalacaktır. Petek temizliği işlemlerinde son sistem tesisat cihazları ile kaliteli hizmetler, Meba Tesisat tarafından sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ