Peteklerde temizleme, iyi firma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Peteklerde temizleme, iyi firma 16 Kasım 2015

Peteklerde temizleme, iyi firma

Petek Temizliği işlemlerinde hizmet gösterecek olan tesisat firmasının seçimi çok önemlidir. Çünkü petek temizliği işlemlerinde çalışan tesisat firmalarının işlemlerinin kalitesi ölçüsünde bu temizlik süreleri belirlenecektir. Kalitesiz bir şekilde ve cihaz sistemleri eksik olarak yapılacak olan petek temizliği işlemleri çok kısa sürelerde son bulacaktır. Bu yüzden de hem ısı verimliliği açısından hem de düşük doğal gaz faturası açısından son derece dezavantajlı durumlar yaşanacaktır. Üstelik petek temizliği işlemleri için ödenecek olan ücretler de boş yere ödenmiş olacaktır. Kaliteli bir şekilde yapılacak olan petek temizlime işlemleri sonucunda ise 2 yıl kadar bir süre hem yüksek ısı verimi sağlanacak hem de düşük doğal gaz faturası garantisi oluşacaktır.

Peteklerin Kirlenme Sürelerini İşlem Uygulayan Tesisat firması Belirleyecektir

  • Kalorifer peteği nasıl temizlenir? Sorusunda en doğru ve avantajlı cevabı kaliteli kimyasal ilaç kullanan, petek yıkama makinesi ve tazyikli su makinesi kullanan tesisat firmaları verecektir.
  • Avrupa kalitesinde üretilmiş olan kimyasal petek yıkama ilaçları ile peteklerin içindeki tüm kirlilik oluşturan artık maddeler parçalanır ve temizlik için uygun hale getirilir.
  • Petek yıkama makineleri ile de tüm pislikler peteklerin içinden çıkarılır ve peteklerin içi tazyikli su makineleri ile yıkanır.
  • Peteklerin temiz olan iç yüzeylerinde koruma sağlamak ve paslanma durumlarını önlemek için de koruyucu kimyasal ilaçlar atılır.
  • Petek temizleme işlemleri birkaç saatlik çalışma süreleri ile sonlandırılır ve ev ortamlarının yaşamsal düzenleri asla etkilenmez.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ