Peteklerde Isınmama İçin Temizlik - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Peteklerde Isınmama İçin Temizlik 16 Kasım 2015

Peteklerde Isınmama İçin Temizlik

Petek Temizliği işlemlerinde kullanılan son sistem tesisat cihazları ve kaliteli petek yıkama makineleri ile yapıldığı zaman 2 yıl süreyle peteklerde yüksek ısı verimi sağlandığı gibi çok düşük doğal gaz faturaları da gelecektir. Bu avantajları nedeniyle petek temizleme işlemleri için ödenen ücretler kesinlikle aile gideri olarak görülmemelidir. Çünkü iki yıl boyunca gelecek olan uygun doğal gaz fiyatları ile ödenen petek temizliği fiyatlarının çok fazlası geri alınmış olacaktır. Peki, kaliteli bir şekilde kalorifer peteği nasıl temizlenir?

  • Petek temizliği işlemlerinde son sistem petek yıkama makineleri, kaliteli petek temizleme kimyasal ilaçları ve tazyikli su makineleri kullanılmaktadır.
  • Petek temizleme işlemlerinde öncelikle peteklerin içindeki kireç birikintilerinin ve çamur birikintilerinin parçalanması ve tutundukları yerlerden sökülmesi için petek temizleme kimyasalları kullanılır.
  • Petek temizleme kimyasallarının ardından ise petek yıkama makineleri ile peteklerin içlerindeki pislikler çıkarılır ve tazyikli su makineleri ile peteklerin içi yıkanır ve petek temizliği işlemleri sonlanmış olur.

Petek Temizliğinde Kaliteli Cihaz Sistemlerinin Kullanılması Çok Önemlidir

Petek temizleme işlemleri sonrasında peteklerin içine kaliteli koruyucu kimyasal ilaçlar da atılır. Bu petek koruma ilaçları sayesinde peteklerin içinde oluşabilecek olan kir ve kireç durumları ile paslanmalar uzun süre engellenmiş olacaktır. Peteklerde yapılacak olan bu kaliteli temizleme işlemleri ile peteklerde uzun süreli temizlik sağlanmış olacaktır. Ayrıca bu işlemler sırasında evlere hiçbir kirlilik bulaştırılmayacak ve petek temizliği çok kısa bir sürede sonlandırılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ