Petekler cozum isinma sorunu temizleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petekler cozum isinma sorunu temizleme 16 Kasım 2015

Petekler cozum isinma sorunu temizleme

Petek Temizliği işlemleri sayesinde peteklerin kullanım ömürleri uzadığı gibi aynı zamanda doğal gaz tesisat sistemlerinde de su kaçağı veya başka bir tesisat arızası görülmemektedir. Fakat petek temizliği işlemleri ile asıl yakalanacak olan avantaj ise hem ısınma kalitesinde olacak hem de düşük doğal gaz faturalarında olacaktır. İçleri temiz olan peteklerin ısı verimi de çok yüksek olmaktadır. Çünkü peteğin içindeki sıcak hava peteğin her bölgesine eşit olarak dağılmakta ve tüm yüzeyinde sıcaklık sağlamaktadır. Oysa kirli olan peteklerin alt tarafları çok soğuk olurken üst taraflarında da hafif sıcaklık değerleri olacaktır. Kalorifer peteği nasıl temizlenir? Sorusunun tek yanıtı ise şu şekilde olacaktır.

Petek Temizliği Kısa Süren Ve Uygun Maliyetli Olan Bir İşlemdir

  • Petek temizliği işlemlerinde yapılması gereken ilk işlem peteklerin içine kimyasal ilaçlar atılması ve peteklerin içinde kirlilik oluşturan artık maddelerin parçalanarak temizlenmek için uygun hale getirilmesidir.
  • Peteklerin içinde oluşan bu artık pislikler temizlik için uygun hale geldikten sonra da petek yıkama makineleri ile peteklerin içindeki tüm pislikler dışarı çıkartılır ve peteklerin içinde arınma sağlanmış olur.
  • Peteklerin içindeki pislikler çıkarıldıktan sonra da tazyikli su makineleri ile peteklerin içi yıkanır ve peteklerin temizlik sürelerini çok uzun zaman koruyacak olan petek koruyucu kimyasal ilaçlar uygulanır ve petek temizleme işlemleri son bulur.
  • Petek temizleme işlemleri son derece uygun fiyatlı işlemler olmaktadır ve temizlik işlemleri sırasında ev düzenlerinde aksama yaşanmamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ