Petek Yıkama - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Yıkama 24 Ocak 2016

Petek Yıkama

Petek yıkamak tesisatçılar tarafından günümüzde buna özel cihazlar ile hızlı şekilde yapılmaktadır. Bu çok da uzun süren bir işlem değildir. Petek yıkamak size bu kadar hizmet veren peteklerinizin verimi için önemlidir. Doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar. Bunun için yaptırılan bir uygulamadır.

Doğalgazdan Tasarruf Etmenin Diğer Yolları

Kombilerin yaz konumu bir de kış konumu olabilir. Yazın kombileriniz sadece sıcak suyu açtığınız vakit çalışır. Sıcak su ihtiyacınızı karşılar. Kış konumunda iken cihazınız öncelikli sıcak su ihtiyacınız olmak üzere ısınma ihtiyacınızı karşılar.

Radyotörlerinizin üzerlerini dekoratif amaçlı olarak kapatacak eşyalar koymamalısınız. Bu yine tasarruf yapmanıza engel olacaktır. Peteklerin üzerine mermer koymak da sıkça yapılan yanlışlardan biridir. Radyoterlerinizin verimini çok düşüren durumlardan biridir.

Kombi kullanırken tasarruf etmek için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. En başta tek peteği açık bırakırsanız olmaz. En az iki petek açık olmalıdır. Bu evdeki petekler arasındaki sirkülasyon için önemlidir. Ayrıca bazı odaların peteklerini kapatarak tasarruf etmek yerine daha çok zarar edebilirsiniz. Çünkü kombiniz petekleri açık olan odaları ısıtmak için daha çok enerji harcayacaktır. Bu da faturanıza yansıyacaktır. En doğrusu her odanın peteğinin açık olmasıdır. Ama kısık ayarda da olabilir.

Evde olmasanız dahi petekleri kısık ayarda açık bırakırsanız daha çok tasarruf edersiniz. Daha sonra eve geldiğinizde evin sıcaklığını belli seviyede sağlamak için daha çok enerji harcayan kombiniz bunu faturanıza da yansıtır. Petek temizliği yaptırmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ